Lanaform

Ár:   29 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: brigitta1988, Módosítva: 2017. december 18.

Ár:   29 990 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Lanaform Mikrodermabráziós bőrfiatalító készülék fejlett, a kozmetikai szalonokban is nap mint nap használatos bőrcsiszoló technológiát alkalmazza. A mikrodermabráziós készülék háromdimenziós zafír alapú fejével, folyamatos szívással hatékonyan, de gyengéden és fájdalommentesen távolítja el az elhalt hámsejteket, melyek az öregedés jeleiért felelősek, valamint gátolják a szérumok és ránctalanító krémek felszívódását.

• eltávolítja az elhalt hámsejteket
  • hatékonysága klinikai tesztekkel igazolt
  • technológiája megegyezik a kozmetikai szalonokban használt készülékekkel
  • ideális a ráncok kezelésére
  • használata során bőre sokkal egészségesebbé, üdébbé és fiatalosabbá válik
  • heti maximum 2 használat szükséges (bőrtípustól függően)
  • 3 féle kezelőfej az arc, nyak és dekoltázs ideális kezeléséhez
  • állítható szívó intenzitás
  • bőrtípustól függetlenül mindenki számára ideális

evaedinakiss

2019. szeptember 11.

Nincs olyan hatásfoka mint egy nagyobb készüléknek a kozmetikusnál, de otthoni használatra ideális, én nagyon szeretem. Heti 1-2 alkalommal szoktam használni. Tényleg szépen lehozza az elhalt hámsejteket, nagyon szép és puha lesz a bőröm utána. Inkább ezt használom már és a vízpermetes arccsiszolást mint krémeket hámlasztásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.