Lanaform

Ár:   24 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: brigitta1988, Módosítva: 2017. december 18.

Ár:   24 990 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Lanaform Mini mikrodermabráziós bőrfiatalító készülék egy fejlett technológiát alkalmazó, a kozmetikai szalonokban előszeretettel használt, bőrcsiszoláson, hámlasztáson alapuló bőrfiatalító készülék. A készletben található három - a különböző területekre fejlesztett - zafír fejeknek és a szívó hatásnak köszönhetően otthona kényelmében, kényelmesen és biztonságosan végezheti el ezt az egyszerű, de merőben hatékony bőrfiatalító és frissítő eljárást.

Használata minden bőrtípusra ajánlott, alkalmas mind a zsíros, mind az érzékeny bőr kezelésére. A gyémánt fejek eltávolítják az elhalt hámsejteket, így enyhítik a bőr öregedésének látható és tapintható jeleit. A Lanaform Mini mikrodermabráziós bőrfiatalító készülék használatával javul a bőr általános megjelenése, annak felülete simábbá, fiatalabbá és selymesebbé válik. A hámlasztás jótékony hatással van a bőr tökéletlenségeinek megszűntetésére, elhalványítja a ráncokat, a vonalakat, a bőrfoltokat, a mitesszereket és a fáradtság jeleit. A bőr így üdébb és rugalmasabb lesz, megjelenése pedig egészségesebbé válik már első alkalmazás után. Kompakt és ergonomikus kivitele révén a Lanaform Mini mikrodermabráziós bőrfiatalító készülék hordozható, így bárhová magával viheti és könnyen újratölthető.

• eltávolítja az elhalt hámsejteket, fiatalítja és egészségesebbé tesz arcbőrét
  • a készlet 3 db zafír alapú kezelőfejet tartalmaz, mely az arc, a nyak és a dekoltázs kezelésére fejlesztettek ki
  • 3 eltérő fokozatú szívófej közül választhat bőrtípusának megfelelően
  • kompakt, hordozható kivitel
  • a készlethez csereszűrőket mellékelünk a készülék optimális használata érdekében
  • minden bőrtípusra alkalmas
  • hatékonysága klinikai tesztekkel igazolt
  • állítható intenzitás
  • ideális a ráncok, foltok és a mitesszerek kezelésére
  • használata biztonságos és fájdalommentes