Lancaster

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: afonya, Módosítva: 2011. március 23.

Lelőhely:   Douglas
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Könnyű, mattító krémpúder, mely szabályozza a faggyútermelést és láthatatlanná teszi a pórusokat.

afonya

2013. április 29.

jibjab! Nekem nem ül bele sehová :) szuper illeszkedik a bőrömhöz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 29.

jibjab! Nekem nem ül bele sehová :) szuper illeszkedik a bőrömhöz!

chyny-eve

2012. január 13.

Kipróbálnám én is, ha Neked, kedves afonya, bevált! :) Hasonló az én problémám is, éppen ezért gondolom, hogy megérne 1 próbát... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 13.

afonya

2011. március 20.

Sok púdert, alapozót, és miegymást próbáltam ki és használtam már, de ilyen kis csodaszerrel nem találkoztam még... A bőröm nagyon érzékeny mindamellett, hogy kombinált, ezért van, hogy kipirulok egy kicsit, de ha ezt használom, vékonyan felkenem, máris látható a változás. Nagyon természetes hatása van, senki nem veszi észre az arcomon, hogy felkentem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. március 20.