Lancaster

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ursus, Módosítva: 2014. május 19.

Lelőhely:   Douglas

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Illatösszetevők: bambusz, kardamom, mimóza, frézia, körte, szantál, mósusz

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

bellehercegno

2015. augusztus 31.

Ursus véleményét osztom én is.Valóban friss illat,nem egy hétköznapi darab,viszont rajtam borzasztóan maszkulinná vált,így képtelen voltam viselni.Férfiakon jobban el tudnám képzelni,én nőként nem találtam meg benne azt a szépséget,amire egy illatban vágynék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 31.

ursus

2014. május 10.

Teljesen új dimenziókat nyitott az eddigi édes-gyümis-fűszeres világomban ez a friss, kicsit férfias, de nagyon üde és mindemellett púderes illat.
Nem "vízes/zöld" jellegű!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 10.

Nem "vízes/zöld" jellegű!