Lancaster

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: honeybya, Módosítva: 2017. december 28.

Kiadás éve: 2004

Fejillat: mandarin, bergamott, citromverbéna

Szívillat: citromvirág, jázmin, írisz, napraforgó, rózsa

Alapillat: borostyán, pézsma, cédrus

honeybya

2017. december 10.

Régen ez volt az álomparfümöm, isteni összeállítás. Mikor kivonták a forgalomból még sikerült beszereznem egy utolsó darabot, de azóta annyit változott az ízlésem, hogy szívesen megválnék tőle, a 100 ml-esnek kb még a 3/4-e megvan. Ha valaki gyűjtő, és igazi különlegességre vágyik írjon bátran.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.