Lancaster

Ár:   3740 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Berti, Módosítva: 2016. április 4.

Lelőhely:   Douglas

Illatösszetevők: levendula, narancs, neroli, koriander, bergamot, kakukkfű, bazsalikom, jázmin, pézsmaátli, tubarózsa, mimóza, szantálfa, pacsuli, tölgymoha,vanília

Ár: 1100ft+pkg/ 5ml , Eladó: 0808
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás ,posta
Ár: 9000 ft/csere , Eladó: mplaura89
Állapot: 100/95 ml, Helyszín: --, fizetés: Foxpost/postán maradó

Makk Zsuzsó

2020. január 26.

Előre leszögezem: nyanyaparfüm-rajongó vagyok, élek-halok az aldehidért.
De sajnos ebben a ligában ez a parfüm nálam a másodvonal. Hiányzik belőle az a rafinéria, ami pl. a Lanvin Arpege-ben, a Chanelekben, a klasszikus Guerlainekben olyan zseniális. Rajtam lineáris, talán egész picit lágyul, édesedik, púderesedik a nap végére. Inkább olyan illata van, mint egy gyógynövényes likőrnek, vagy tinktúrának, ami segíti az emésztést, vagy csökkenti a hajhullást. Valahogy nincs meg benne az az ünnepélyesség, ami a Miss Diorban (Original természetesen), vagy az Opiumban benne van. Mintha félkész alkotás lenne, befejezetlen mű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 26.

Előre leszögezem: nyanyaparfüm-rajongó vagyok, élek-halok az aldehidért.

x

2018. január 9.

Ez egy szépséges illat, klasszikus gyönyörűség, egyszerre állatias, aromás, balzsamos, fűszeres, valóban kissé narancsvirágos is, szinte gyógynövényes, és nagyon mély, de ugyanakkor könnyeden elegáns is, négy évszakban el tudom képzelni. Ahogy hazaértem a megvásárlása után, rendeltem egy utánpótlást, mert már nagyon ritka, és fantasztikus áron van. Amint megszimatoltam, az Obsession klasszikus borotvahabos indítása ugrott be. Azon gyönyörű illatok egyike, amelyek az első szimat után megremegtetik a lábamat és gyönyörteli sóhajt csalnak elő belőlem. Nyanyaillat-fanoknak erősen ajánlom! Már csak az összetevőlistában található "PÉZSMAÁTLI" miatt is! :) :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.

GNóri

2017. október 31.

Ó, micsoda kis gyöngyszem! Ismeretlenül rendeltem belőle fújóst, de sokkal jobban tetszik, mint ahogy az illatjegyei alapján meg mertem tippelni. Narancsos, fűszeres, balzsamos illat, rajtam nagyon hasonlít a Laura Biagiotti Roma-ra, csak icipicit fűszeresebb, kesernyésebb annál. Isteni, és ezért az árért ajándék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

0808

2017. szeptember 25.

Az illatjegyei alapján teljesen vakon vásároltam, éreztem, hogy az tuti kedvenc lesz, és lett is! Jött a megérdemelt vállveregetés, no ez igen, ezzel lehengerlem a világot.
Mély, balzsamos, kellően fűszeres (kicsit talán gyógynövényes is) , fás tölgymohás picit füstös vintage őszi csoda!
Minden benne van amit szeretek, szantál, tömjén, tölgymoha, tubarózsa..., csipetnyi fűszerrel megbolondítva pézsmás vaníliás alapon. Nem tolakodó, nem fojtogató, szépen puhán balzsamosan szárad, egész nap velem van (nem édesedik be) és ha kicsit hűvösebbre fordul az idő biztos vagyok benne, még szebbé válunk!
Annyira egyben van, olyan szépen összerakott, kerek egész, úgy ahogy van, imádom !

ui: öreges, vitrin/templomszagú, nyanyás, régimódi, ódivatú, büdös.... jelzőkkel aposztrofált parfümöket szerető 35 fölötti kollegináknak azt hiszem tetszeni fog, egyéb esetben kerülendő a használata!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

kundus

2017. augusztus 28.

Akkor most kap is pár csillagot, előzőleg lemaradt. Ja, és az ára, hát az is csodás :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Juditeszter

2017. július 18.

Egy klasszikus illat virágos, aromás és keleti illatok, 1987-ben indult, indítása a narancsvirág, neroli, bergamott, levendula, , bazsalikom, koriander és a kakukkfű. Középjegyei: jázmin, tubarózsa, mimóza és muskátli. Az alap áll borostyán, tölgymoha, pacsuli, szantálfa, galbánum, tömjén, vanília.
Igazi vintage, aki szereti az igazi, nagyágyú parfümöket, és a tölgymoha, amit imádok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 18.

KolozsiTimea

2017. április 25.

IMÁDOM!!! Nagyon tartós balzsamos ,fűszeres rendkívül kellemes illat,meleg és édes,de nem fojtogat,nem szirupos,rendkívül komplex,nem is tudnék kiemelni belőle ilyen meg olyan összetevőket,annyira kerek az egész.Akinek csak módja van, és kedveli az orientális illatokat próbálkozzon meg vele,mert egyszerűen tökéletes! Ha lehetne 10 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 25.

Berti

2016. március 27.

Különleges, fűszeres, fás illat. EDT. létére egész tartós is!
Rajtam teljesen olyan az illata mint a Lancôme Ô De Lancôme parfümé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 27.

Különleges, fűszeres, fás illat. EDT. létére egész tartós is!
Rajtam teljesen olyan az illata mint a Lancôme Ô De Lancôme parfümé.