Lancaster

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2013. május 19.

Lelőhely:   Douglas

Illatösszetétel: ylang-ylang, pacsuli, ámbra, szantál és cédrusfa, bergamott, mandarin, galbanum, citrom, vetivérfű, liliom, rózsa

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Tamcsi

2016. november 26.

Az első fújást követően egy az egyben arcszesz illatot éreztem (-1*), hirtelen meg is ijedten, hogy valamit elnéztem......aztán viszonylag gyorsan egy számomra kellemesen krémes, kicsit vaníliás illattá szelídült, ami őszintén szólva nekem egyre jobban tetszik.
Intenzív és brutál tartós, és tutira nem jön veled szembe az utcán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 26.

Intenzív és brutál tartós, és tutira nem jön veled szembe az utcán.

Piri11

2016. január 31.

Egy kiegészítés a leírásához:

Fej: levendula, afrikai naracsvirág, neroli, koriander, bergamot, rozmaring, bazsalikom
Szív: mimóza, geránium, tubarózsa, jázmin
Alap: szantál, pacsuli, tölgymoha, borostyán, tömjén, vanília, cibet

Először nagyon kesernyés, gyógynövényes, majd gyorsan puhul és finoman púderes, vaníliás kicsit gyógynövényes (kesernyés) illata lesz. Olyan egy kicsit, mint egy régi szekrény illata, vagy legalábbis nekem egy ilyen kép jön elő :)
Érdekes, nem mindennapi illat. Szerintem nem viselném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 31.

Egy kiegészítés a leírásához:

Szív: mimóza, geránium, tubarózsa, jázmin
Alap: szantál, pacsuli, tölgymoha, borostyán, tömjén, vanília, cibet

Érdekes, nem mindennapi illat. Szerintem nem viselném.

annama

2013. október 7.

Ahogy az üvege is sugallja, igazi "zöld" illat, de nem túl citrusos, inkább erôsen fûszeres. Egy frissen borotvált, ápolt, elegáns és jóképû férfit juttat az eszembe. Az illat nôies oldalát nem sikerült felfedeznem, ezért végül a barátom használta el arcvíznek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 7.