Lancaster

Ár:   9400 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. június 5.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Fényvédők

A Lancaster Invisible Compact SPF50 kompakt formátumának köszönhetően könnyen alkalmazható, egész napos, láthatatlan fényvédelmet biztosít a napérzékeny bőrnek. Láthatatlan, matt hatású vízálló fényvédő készítmény smink alatt és felett is alkalmazható.

Glowla

2019. június 10.

Most, hogy tényleg beköszöntött a nyár visszadobtam a táskámba.
A termék egy krémes púder, ami az arcon bársonyos, közepesen matt réteget képez. Van egy alap púderszíne, ami valójában akár télen is elmenne. (Világos bőrön is működik.) A pórusokba nem ül bele, mint egy alapozó, szépen el lehet dolgozni. Egy gondolatnyi fényvédőfehér felcsillogása van, ha nagyon megnézzük, de ez vállalható, nem kiabál. Nagyon jól viselhető, én magában használom.
Ami nem tetszik benne, hogy az apró kis pihék, pólószöszök beleragadnak, és sehogy sem lehet kicsalogatni őket - menthetetlenül beleragadnak.
Ugyan a kompakt kiszerelésében van egy kis kerek fehér szivacs az aljban, és gondoskodtak a szellőzéséről, száradásáról is - én mégis ujjal viszem fel. Egyrészt sok termék ragad a szivacsba, másrészt megül benne, harmadrészt nehéz kimosni. Higiénikusabb mosott kézzel és ujjal turkálni benne.
Másik, ami nem tetszik, hogy melegben (ugye ez főképp egy nyári cucc) kicspódik a felszínén az olaj. (Már a Müllerből is kicsit "megizzadva" hoztam el.) Ezt nem rovom fel hibájának, szegény nem tehet róla, hogy nyáron 30°C van. :D
Az illata naptejes strandillat, de nem tolakodó, illik hozzá és a nyárhoz is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 10.

Most, hogy tényleg beköszöntött a nyár visszadobtam a táskámba.
Az illata naptejes strandillat, de nem tolakodó, illik hozzá és a nyárhoz is.