Lancaster

Ár:   12 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller, Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mirácska09, Módosítva: 2016. június 15.

Ár:   12 900 Ft
Lelőhely:   Müller, Marionnaud

Fejjegyek: gyöngyvirág, aldehidek, ylang-ylang, petitgrain

Szívjegyek: rózsaszirom, jácint, fahéj, jázmin

Alapjegyek: ibolya, fehér pézsma, vanília, cabreuva

mmaryann

2019. január 7.

Csere útján került hozzám és nagyon szeretem! Kifújáskor rajtam egy az egyben régi (kék) Nivea krém illatú, lehet más nem ezt érzi, de én határozottan. Nekem a tartósságával sincs problémám, órák múlva is érzem... Kellemes, nem irritáló illatocska, sokszor nyúlok utána, nekem 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 7.

LittleSpark

2017. március 13.

Őszintén szólva elsőre nem tetszett. Lehet azért, mert a legnagyobb mínuszok között szagoltam meg télen. Így viszont, hogy kezd jobb idő lenni és már az ember fel tudja idézni azt, hogy egyszer nyár is lesz látok benn fantáziát és egyre inkább tetszik. Van benn egy különös fűszeres alapillat amit körbevesz a vanília és a gyöngyvirág. Rajtam legalábbis így bontakozik ki. :D Szerintem ez a fülledt nyári melegben egy igazán erőt adó parfüm lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Torpece

2016. június 29.

Véletlenül találtam rá a Müllerben, amikor épp a napozószerek között kerestem valamit. Először azt gondoltam, valami spéci napozáskor használható parfüm, de semmi erre vonatkozó utalás nem volt a dobozán, így gondolom csak egy sima parfüm és mivel napozószeres cég terméke, ezért rakták a naptejek közé. Nagyon kellemes az illata, valóban igazi nyári, napozós-nyaralós illat. Nem édes, nincs benne semmi kókusz vagy gyümölcsillat, aminek én speciel örültem nagyon. Miután fújtam belőle a csuklómra azon vettem észre magam, hogy mindig újra és újra szimatolom. Sajnos nem valami tartós, mert nekem 1-2 óra múlva már nyoma sem volt. Webáruházban láttam közel 7800-ért 100ml kiszerelésben, de mivel nem túl tartós és szerintem csak nyáron használnám szívesen, nem fogom megvásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 29.