Lancaster

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2013. május 19.

Lelőhely:   Douglas

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

2015. május 17.

A "2014-es kiadás" egy teljesen más illat, Sol Da Bahia néven fut, annyi a közös bennük, hogy a Lancaster nyári illata mindkettő.
Ez az illat számomra nem annyira nyári, mivel rajtam brutál módon dominál benne a magnólia, inkább harmatos tavaszi reggelekre illik az az illat amit az én bőrömön produkál. Nem túl tartós, de ha jól tudom ez alkoholmentes, hogy a napon is lehessen a bőrre fújni, így logikus, hogy nem lehet olyan tartós. Ha valakinek a bőrén nem lesz olyan domináns a magnólia, akkor finom, könnyed nyári illat, a fehér virágos, nem pedig a gyümölcsös kategóriából. Én a kánikulában inkább a 2014-es utódra szavazok, de 25 fok alatt ő is finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 17.

majoreszternora90

2014. május 22.

Van valami újabb 2014-es kiadása ennek, azt szagoltam. Hááát, nem valami nagy szám, 12 egy tucat nyári gyümis valami.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 22.