Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: muffin93, Módosítva: 2014. február 19.

Lelőhely:   parfümériák
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez a luxus alapozó egyesíti a smink és az arcápolók tulajdonságait. Használatával bőre sugárzó és fiatalos lesz. Az Innovatív Color Clarity System ™ segítségével könnyű viselést és tökéletes fedést biztosít.

Az Exkluzív Absolue koncentrátum segít újjáéleszteni és helyreállítani a bőr rugalmasságát. Az eredmény: egészséges és hibátlan arcbőr.

Kiszerelés: 35 ml

anett9

2015. január 6.

Ez az alapozó tökéletes. Fényvédővel, hidratálóval, szeretettel, tökéletes fedéssel, ragyogással. Nem tudom, kísérletezem-e tovább, de valószínűleg nem. Eddig az EL Double Wear All Day Glowját használtam, de ez annál jóval könnyedebb és szebb állagú, egy jó arckrémhez hasonló textúrával, nagyon jól terül egy sima tömött ecsettel feltéve, plusz van hozzá egy kis pálcika, amivel a kézfejre lehet kivenni a krémből, így nem kell belenyúlkálni. Biztosan újra fogom venni, de nagyon sok van benne, úgyhogy ez a probléma a közeljövőben nem fenyeget. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.