Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cumpilla, Módosítva: 2011. március 30.

Lelőhely:   parfümériák

Könnyű textúrájú, olajmentes folyékony alapozó, melynek pigmentjei a bőr természetes színéhez alkalmazkodnak. Az eredmény gyönyörű, hibátlan, természetes bőr.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 21.

Nem hinném, hogy még kapható ennyi év után is ez az alapozó, bár ki tudja...Nagyon jó minőségű termék volt, véletlenül még találtam belőle egy kis maradékot és el sem akarom hinni, olyan az illata, mintha most bontottam volna fel. Lehet, hogy újból ellátogatok a márka pultjához, mert ez aztán minőség, a javából!
Azért nem mertem már ennyi idő után az arcomon újból kipróbálni, de kézfejen muszáj volt.. .Leheletnyi semmiség, pont annyira fed, amennyire kell, picit fénylő, nem matt. Csodás.
De kár, hogy nem egy originál üveget találtam...
Az előző vélemény sem éppen mai, gondoltam legyen eggyel több majd az utókornak a márka dicső múltjából. A jelenét meg nem ismerem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

De kár, hogy nem egy originál üveget találtam...

rosa.love

2014. május 18.

Barátnőmtől kaptam mert neki nem jött be. Sötétebb,mint a bőröm, de gondoltam kontúrozás/bronzosítás céljára be tudom építeni a sminkembe. Ez meg is történt, a végeredmény szuper lett, csakhogy estére tele lett pattanással a kontúrozott rész. Én is tovább ajándékoztam, sajnálom, pedig elsőre tetszett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 18.

fruzsinap

2014. április 4.

Sajnos már elfogyott és egyhamar nem tudom beszerezni ezt a kis csodát,mert Győrben nincs olyan szín,mint ami nekem kéne.Imádom,nincs maszkhatás,egész nap szép összképet ad,nem kopik.A fedése közepes,de nekem pont jó.Remélem minél hamarabb újra tudom vásárolni.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 4.

Bajbus

2014. április 4.

Imádtam ezt az alapozót, a mostani MAC alapozómat sem szeretem annyira, mint ezt. Egyszerűen tökéletes! Nagyon szép összképet ad az arcnak és nagyon természetesen, semmi maszk hatás. A fedése enyhe és közepes közötti szerintem, nem rejt el minden kis foltot, heget, így nagyon problémás arcúaknak akik el akarnak rejteni mindent, nem ajánlom. 10ezer fölött volt az ára, de nem bántam meg érte egy centet sem! Nagy szerelem nálam! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

médea

2011. december 11.

Akkor használtam egy üveggel belőle mikor megjelent. Nagyon szép volt tőle a bőröm, ha nem volt éppen nagyon kiszáradva, mert olyankor viszont kihangsúlyozta a száraz kis foltokat. De, ha minden rendben volt vele, akkor gyönyörű volt a bőröm, nem látszodtak a pórusok. Túl száraz bőrt szerintem szárítaná.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 11.

noavedon

2011. november 1.

Kedvenc alapozóm, pedig próbáltam már párat. Tartós, mégsem maszkszerű, könnyen el lehet dolgozni, estére sem ül bele a ráncokba, és nem fényesedik ki tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 1.

nauszika

2011. április 4.

Évek óta a kedvenc alapozóm, jól építhető, könnyű fedés, észre sem veszem, hogy rajtam van. Fixálás nélkül is egész nap a helyén marad. 02-es színt használom szinte egész évben, én is nagyon szeretem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 4.

Cumpilla

2011. március 25.

Könnyen kenhető alapozó. Fed, de nem csinál maszk szerű arcot. Mondjuk nincs problémás bőröm, amit nagyon fedni kéne.
Estig tart a "hatása", nem űl meg a szemkörüli ráncocskákba.
Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 25.

Estig tart a "hatása", nem űl meg a szemkörüli ráncocskákba.
Nagyon szeretem.