Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cumpilla, Módosítva: 2011. március 28.

Lelőhely:   parfümériák

Ár: 3500 , Eladó: reny
Állapot: 2* használt, Helyszín: Komárom, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Tvylvis

2019. február 14.

Nálam a legjobb szempillaspirál, tényleg tökéletes. Persze nem én lennék, ha nem tesztelgetnék mást is mellette, de általában ez is mindig ott lapul a sminkcuccaim között. Klasszikus, jó méretű kefe, gyönyörű, mélyfekete tinta. Kellően szétválaszt és hosszabít, több réteggel elég drámai a hatás. 10-12 óra után sem pereg, potyog, nem csinál pandaszemet. És ami a hab a tortán, hogy remek tartóssága ellenére viszonylag könnyedén le lehet mosni. Itt az 5 pont tényleg csodaszert jelent nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 14.

haniko1990

2018. március 15.

spirálban csakis Lancome. és többnyire csakis ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

spirálban csakis Lancome. és többnyire csakis ez.

maybeshesamaybelline

2017. szeptember 21.

számomra a tökéletes spirál. gyönyörű, ívelt, hosszú és dús pillákat csinál. és valami plusz is van a dologban ami semmi más spirálnál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Hanna83

2017. február 19.

Vékony a keféje, jól lehet vele dolgozni, szépen szétválasztja a pillákat, nem maszatol, nem lesznek kemények tőle a szempillák, tartós, nem pereg. Inkább hosszít, kevésbé dúsít. Szép, természetes pillákat varázsol, aki az extrémebb, látványosabb hatást kedveli, annak kevés lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

jkrisztie2

2016. december 2.

Ez az első high end szempillaspirálom, pedig jaj de sok ezt-azt ígérő drogériás spirált vettem már meg feleslegesen! Nem kellett volna!! Ez a spirál úgy, ahogy van, szuper. Gyönyörűen szétválaszt, hosszabbít, nem csomósodik, nem pereg le. Csodaszép, hosszú, természetes pillákat lehet vele alkotni. Színe, állaga is megfelelő, nem vesz fel egy halom festéket a keféje. Tartós, lemosni viszont egyszerű. Nekem tökéletesen bevált! Drága, de nagyon megéri erre költeni. Szettben is kapható. Azt hiszem, maradok a Lancome spiráloknál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 2.

claudia.nyilas

2015. szeptember 2.

Eddig csak alappal használtam, de eddig csak jót tudok róla mondani. Szerencsére nem pereg, nem kenődik egész napos viselés után sem, ami számomra tökéletes. Nem olcsó, de ezért a pénzért tökéletes pillákat varázsol egész napra. Gyönyörűen hosszít, szétválaszt. Szóval minden ami nekem kell megvan ebben a sprirálban. Mondjuk Lancome spirálban még nem csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

erika81

2015. március 12.

Nem szerettem meg! Kb másfél hónap után lett olyan az állaga hogy dúsítson is ehhez viszont 2-3 rétegben kellett használnom. 2,5 hónap után viszont elkezdett hullani a szemem alá nemsokkal felkenés után ami szerintem egy ilyen árkategóriájú spirálnál nem igazán elfogadható. Tudom hogy 3 hónap után ki kell dobni, de szerettem volna fájó szívvel megválni tőle, mint így hogy örülök annak végre kidobhatom. Szeretem a Lancome spiráljait, de ezzel a spirállal nagyon melléfogtam!
2014.12.27.
Nekem inkább hosszabbít mint dúsít. A Cils Booster XL-el kaptam együtt, így együtt is használom őket. Igazi műszempilla hatású lesz tőle a szempillám. Kicsit macerás, de megéri! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 12.

2014.12.27.

Ildie

2015. január 27.

Én is kaptam hozzá alapot, és szuper.
Alap nélkül is szerintem kiváló, nem csomosodik, nem pereg, semmi rosszat nem tudok róla mondani. Nade alappal, huhuhuuuu, műszempilla. A párom konkrétan megkérdezte, hogy műszempillát csináltattam-e. (mondjuk alapból elég sok pillám van). Könnyen le lehet mosni, ha alap is van alatta akkor meg pláne. A kefe legvégén marad egy kis plusz festék, de ezzel együtt tudok élni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

Én is kaptam hozzá alapot, és szuper.

plzita

2015. január 23.

Csak itt olvastam most, hogy rákerestem, hogy számos díjat is nyert. Na most tőlem is kap egy nagy ötöst. Gyönyörűen lehet vele dolgozni, nem vesz fel kezelhetetlen mennyiségű festéket a kefe, szépen mutat egy rétegben is, nem pereg, estig tartós, de könnyen lemosható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 23.

ledaa94

2013. március 3.

Még 14-15 éves koromban mikor kezdtem búvárkodni a sminkelésben, anyukám nekem adta, mert ő másikat vett, és annyira megszerettem, hogy hozzáfoghatót azóta sem találtam.. (Valaki tud hasonlóan jó, olcsóbban?:/) Nagyon jó, nem károsít, hosszabbít, dúsít, ami csak kell! :) De sajnos nem ingyen osztogatják:/ De most már rászánom azt a 6-7 ezer forintot mert nagyon hiányzik!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 3.