Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: styList, Módosítva: 2013. április 17.

Lelőhely:   parfümériák
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Az ázsiai "BB alap" formula ihlette, a Lancome első hybrid primere, amely azonnal elkezd dolgozni a következő 7 bőrhibán:

1. Az arc világosabbnak tűnik
  2. A pórusok halványulnak
  3. A ráncok és finom vonalak lágyulnak
  4. Egyenletesebb lesz a bőrfelszín
  5. Csökkenti a bőr fényességét
  6. Segít a bőr kiszáradása elleni védelemben
  7. A hibákat minimálisra csökkenti

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

torppicur3

2015. október 28.

Sok primert kipróbáltam már, de azok a közelében sincsenek ennek a kis csodának!! Ez az első, ami tényleg látványosan csökkenti a pórusaim méretét és egyenletesebbé teszi a bőröm. Nem a legolcsóbb, de nagyon megéri az árát, tuti, hogy újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 28.