Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Amanda, Módosítva: 2019. március 25.

Lelőhely:   parfümériák

A Hypnose edp könnyedebb, nyárra ajánlott változata.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

illatvarázs*

2016. június 4.

Nagy kedvenc már évek óta. Finom fűszeres-vaníliás, cseppnyi rágós beütéssel. A citrusos jegy ad az illatnak egy kis könnyedséget, nem olyan sok, mint az alap Hypnose. Én először a Hypnose-t nagyon nem kultiváltam, de a Legere folyamatos viselése mellett, lassan azt is megszerettem. Mondjuk ha a két illatból kellene választanom, lépés előnyben van a Legere. Annak ellenére, hogy nyárra ajánlják, én csak ősszel és kora tavasszal tudom hordani.
Sajnos ez is, mint minden jó illat - lassan beszerezhetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 4.

Sajnos ez is, mint minden jó illat - lassan beszerezhetetlen.

ursus

2014. május 2.

Valóban Donald rágó plusz egy kis Hugo Boss Pure Purple :)
Nagyon érdekes; nincs ugyan benne semmi üdeség, de mégis - ahogy a neve is utal rá - könnyed :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 2.

Valóban Donald rágó plusz egy kis Hugo Boss Pure Purple :)

klau810614

2014. április 30.

Finom Donald rágós illata van de nekem sajnos még így is sok,magamon nem tudom elviselni sajnos...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 30.

melinda18

2013. március 7.

én nekem ez nagy kedvenc az illta az nagyon jo és tartos és még a barátomis szereti!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

Amanda

2013. február 26.

Már az edp is kedvenc volt a számomra, azután elmúlt a szerelem(részleteket lásd ott). A Legere viszont újra fellobbantotta a lángot, ugyanaz a Donald rágós finomság,és mégsem, barátságosabb, könnyebb, jobban viselhető és úgy gondolom bármelyik évszakban megállja a helyét. A guava és a citrusos jegyek nagyon jót tettek az anyaillatnak, megmaradt az a különleges semmihez sem hasonlítható Hypnose illat, ám eltűnt a fejbekólintó töménység, szerintem flanker létére remek alkotás.A tartóssága pedig, rajtam kiváló.Csillagos

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 26.