Lancôme

Ár:   19 200 Ft, 29 200 Ft és 34 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. szeptember 5.

Ár:   19 200 Ft, 29 200 Ft és 34 300 Ft
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés: 2019 augusztus

Illatjegyek: török rózsa, májusi rózsa, körte, bergamot, indiai jázmin, pézsma

Ár: 700 , Eladó: redi96
Állapot: Uj, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes: Debrecen Malompark, vagy posta
Lancôme Idôle fújós eladó
Ár: 2150 Ft/3950 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: 5 ml vagy 10 ml, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

nyarigabi

2021. június 21.

Hosszú ideig ültem egy autóban egy kedves ismerősömmel, aki hordja. Magamon próbálva egyáltalán nem tetszett, de rajta egy iroda- és kánikulabarát, rendkívül nőies, rózsás, enyhén púderes illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 21.

anita763

2021. június 18.

A sok negatív véleménnyel ellentétben nekem ő szerelem első szippantásra! ❤️ Számomra ez egy lenyűgöző illat! ❤️ Nagyszerű nyárra, viszont könnyen el tudom képzelni hidegebb évszakban is. Azt mondanám, hogy a Lancome "Idole" a 2000-es "Miracle" parfümjének modernebb változata. Szépen keverednek benne az összetevők, nem tömény, nem tolakodó, az illata szinte beleolvad a bőrömbe, friss, édes és szexi. A szexi tény és moderné teszi a légiessége, ellentétben a Mon Guerlain-nel, vagy a Coco Mademoiselle-vel, hiszen ez valóban fiatal és élénk illat, az orromnak is tökéletes. Jól teljesít a bőrömön (8+ óra), és könnyed légiesen rózsás parfüm, ez egyike azon kevés rózsaparfümöknek, amelyeket szívesen viselek és tartok a gyűjteményemben.😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 18.

Trixi

Korcsoport: >54
2021. június 16.

Szeretem a rózsaillatokat, ha frissek, harmatosak, csajosak. Ez a fajta rózsa inkább a bolgár rózsaolaj rózsája, tömény, édes, pézsmás, dívás, sötétvörös rózsaillat. Mindemellett szép kreáció, és bizonyára sok hölgyön jól áll, de az én visszafogott lényemnek túl sok, hamar fejfájdítóvá válik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. június 16.

ruszkair90

2021. május 12.

Finom illata van, ami egy csodás rózsákkal teli kertet idéz fel bennem nekem ez jobban bejön mint az intense kiadása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 12.

Dalmi56

2021. május 5.

Azt gondoltam az üvege alapján, hogy nagyon egyedi illatot rejt. Nagyot csalódtam.. Adtam neki egy esélyt, használtam egy ideig, de nem fogott meg. Finom illat, jó illat, biztosan tetszik a legtöbb embernek, de egyediség sajnos egyáltalán nincs benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 5.

Pandi88

2021. április 6.

Mikor először megjelent, teljesen oda voltam érte. Meg is vettem azonnal, de hamar meguntam. Persze a parfüm választás ízlés kérdése. Még adok neki egy-két fújásnyi esélyt, de nagyon intenzív, már-már erős illata miatt nem lett a kedvencem. Nagyon "tolakodik" benne a rózsa. Anyukámnak viszont nagyon tetszik, így ha más nem lesz, tovább adom neki. Ebből is látszik, hogy ízlések és pofonok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

HelloSziaIvett

2021. március 26.

Nem rajongtam soha a rózsás illatokért de engem megfogott a reklám (shame on me) az üveg a dizájn. Gondoltam, ez valami üdítő frissítő tavaszi rózsa lesz, nem pedig az a tipikus. Nos. De. Ez pontosan az a tipikus. Az a tipikus rózsás szappan, meg rózsaolaj illat egyszerre. Nem nagyon megy át változáson végig ugyanazt hozza. A tartóssága rendben van 8 órát kibír. Én nem bírom ki nyolc órán át :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

SzBoni

2021. március 20.

Leszáradás után tetszik, de ez a rózsaözön az elején.. Rájöttem hogy kis mennyiségben is kiérzem a rózsát és nem szeretem. Ez meg aztán csupa rózsa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

dbeata

2021. március 6.

Ez nagyon nem, de a kistesója az nagyon de. Az Idole L'intense, az frenetikus, az egy "Úristen, mi ez!?".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 6.

floracska6

2021. február 19.

Ez a parfüm egy nagyon átlagos édes tucatillat lett. Nagyon emlékeztet az Armani My way-re az is ugyanilyen semmitmondó sajnos. Tini lányoknak tudom elképzelni első parfümnek de az én időmben ennyi zsebpénzt én nem kaptam :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Geraniol, Eugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Methyl 2-Octynoate, Coumarin, Farnesol, Limonene, Hydroxycitronellal, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.