Lancôme

Ár:   19 200 Ft, 29 200 Ft és 34 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: powys, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. szeptember 5.

Ár:   19 200 Ft, 29 200 Ft és 34 300 Ft
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés: 2019 augusztus

Illatjegyek: török rózsa, májusi rózsa, körte, bergamot, indiai jázmin, pézsma

Lancôme Idôle gyári minta eladó
Ár: 500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, Helyszín: Budapest (Köki, Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Lancôme Idôle fújós eladó
Ár: 1900 Ft/3800 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: ---, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark, Népliget), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!

Krtek1

2020. június 30.

Nekem kettős érzéseim voltak vele kapcsolatban, első fújásra nagyon hivalkodónak éreztem, de ahogy kopott, kezdett megtetszeni. Nekem tartósságával nincs gond, de inkább alkalmakra viselem, nem igazán az az illat, amit minden egyes nap tudnék szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 30.

nanderi

2020. június 7.

Sajnos nem. A Tresor hihetetlen régi kedvenc, de ez az illt számomra nem képviseli azt, amit a márka több, mint 30 éve jelent nekem. Nem vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Burberryfan

2020. május 7.

Nem szeretem a Lancome illatokat,de ő kivétel! Az egyetlen Lancome illat amire azt mondom,na ez fincsi kellemes! Nekem ő nagyon elnyerte a tetszésem,igazi tavaszi-nyári finomság! Nem túl édes,pici frissesség is társul hozzá! Tartóssága lehetne jobb,így sajnos csak 4*!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 7.

sssniki

2020. március 28.

Nagyon finom illata van! Mikor megszagiztam, inkább púderes illatra vártam a kommenteket olvasva, de én nem éreztem olyat??? Nekem ez teljesen egy friss, rózsás illat. Nem olyan "mamika" féle, hanem egy tényleg könnyed darab a mindennapokra. Ami meglepő volt, hogy még az egyik barátnőm is megdicsérte, aki kb. minden parfümöt büdösnek talál.

Újra viszont nem veszem, mert megunok minden parfümöt hamar és új illatokat szerzek be. Még keresem azt, ami igazán az én "személyiségem".

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 28.

pancsi88

2020. március 13.

Nem szeretem a rozsas illatokat,de akarhanyszor parfumeriaba mentem meg kellett szagolnom. Eleinte kicsit sok a rozsa,de utana kellemes illat, a vegen mar kisse puderes. Kicsit sokallom a 25ml arat,de vegul megvettem es nem banom. Bar egesz napot nem bir ki sajnos. Ezek miatt 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 13.

Dottir

2020. február 13.

Rajtam borrrrzasztó. Éles és bántóan egysíkú. Olyan, mintha le akarták volna másolni a Chloé EdP-t, csak elakadtak volna viszonylag az elején, ezért a nagy tanácstalanságban inkább gyorsan befejezték és ágyő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 13.

csicsi86

2020. február 10.

Könnyű, friss, hétköznapra számomra tökéletes. Nem tolakodó, rajtam közepesen tartós. Fél nap útán újra szoktam fújni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

T1mi

2020. február 7.

Karácsonyra kaptam, de előtte már szemeztem vele a boltban. Mondjuk úgy, hogy az elején érdekes de amikor ténylegesen megszárad az valami isteni. Sokan kérdezték milyen parfümöt használok (reggel fújtam magamra és este érdeklődtek) nagyon tetszik a környezetemnek is. Viszont vigyázni kell mert erős az illata én reggelente csak 1, még egyszer írom: 1 fújást engedélyezek magamnak, mert erős de az egy fújás olyan lágy és kellemes. Egy kicsit igazi nőnek érzem magamat amikor használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 7.

Yeticica

2020. január 16.

Avon Luminata. ~ 2000 huf. Es ezzel mindent elmondtam. Ami nem.hiszi, jarjon utána! Illatpiramis ott: körte, bazsarózsa, fák.
Itt: körte, rózsa, mosusz....
Jo, talan bőrön valóbam szebb a Lancome illat, de ez akkor is nevetséges en botrányos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 16.

Itt: körte, rózsa, mosusz....

Kamea

2020. január 14.

2020. 01. 14. Update: Persze aztán megkaptam Karácsonyra. :)
Azóta többen is megdicsérték rajtam, vagy megkérdezték, hogy milyen parfümöt használok. Pedig én akkor már nem is éreztem magamon. Hiába. Az orr hamar elfárad, így nem sütném rá azt a bélyeget se, hogy nem tartós.
Örömmel használom!

2019. 11. 20. Update: Azon kaptam magam, hogy azóta is rendszeresen járkálok be az M. betűsbe, fújkálni magamra. Annyira tartós, hogy a sálamon hetek óta ott az illata. Tegnapelőtt a cukrászdában a kis eladóhölgy megkérdezte, hogy milyen parfümöt viselek, mert nagyon kellemes. Megkérdeztem, hogy nem túl tolakodó-e, azt válaszolta, hogy nem, és hogy nagyon illik hozzám. Hittem neki.
Úgy tudom, a Jézuska inkább elhozza nekem Karácsonyra, hogy ne kelljen annyit a Müllerbe járnom. ;)

2019. 10. 15. Előrebocsátom, nem vagyok nagy parfümszakértő. Olyannyira, hogy sikeresebben ki tudok elemezni egy pohár bort, mint egy üveg parfümöt.
Nyáron az egyik Douglas-os csomagom ezzel az illattal volt befújva. Már akkor felfigyeltem rá. Nem sokkal előtte dobhatták piacra. Megnéztem az itteni véleményeket róla és hááát… láttam, hogy kapott jócskán hideget-meleget. Aztán elfelejtettem. Egészen vasárnapig, amikor beszabadultam az egyik M betűs üzletbe, és egyből bekattant, hogy kipróbálom a bőrömön ezt az illatot. És kérem szépen, rajtam működik! Tetszik a tartóssága, hogy még másnap is kellemes volt érezni, amikor az illat a tarkóm haja mögül időnként felébresztette az orrom. Pár pillanatra megmagyarázhatatlan érzések kerítettek hatalmukba olyankor. Hogy ez melyik összetevőjének köszönhető? Fogalmam sincs. Hogy milyen illatokat érzek ki belőle? Azt se tudom. Nem is akarom túlgondolni.
De ha valaki megajándékozna vele, nagyon örülnék neki!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 14.

2020. 01. 14. Update: Persze aztán megkaptam Karácsonyra. :)
Örömmel használom!

De ha valaki megajándékozna vele, nagyon örülnék neki!

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Geraniol, Eugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Methyl 2-Octynoate, Coumarin, Farnesol, Limonene, Hydroxycitronellal, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.