Lancôme

Ár:   19 200 Ft, 29 200 Ft és 34 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: powys, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. szeptember 5.

Ár:   19 200 Ft, 29 200 Ft és 34 300 Ft
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés: 2019 augusztus

Illatjegyek: török rózsa, májusi rózsa, körte, bergamot, indiai jázmin, pézsma

Ár: 18000 Ft , Eladó: Lolychan
Állapot: 50 ml-s kiszerelés, 3x fújt, enyhén sérült a doboza, Helyszín: Pilis, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, mpl, posta, gls
Ár: 20 000Ft , Eladó: Apophis
Állapot: eredeti, bontatlan csomagolás, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, készpénzes fizetés
Qwerty

2019. december 8.

Kaptam egy keveset. Én, aki utálom a rózsaolaj szagát. Túl erősen érzem, számomra minden mást agyonnyom egy illatban. Ebben is. Számomra fullasztóan erős, olajrózsa, kicsit édes, kicsit poros, kicsit ózonos. Semmit nem enyhít rajta a többi összetevő. A bergamot és körte könnyítené, a pézsma melegítené de nem találom őket. Ennyi rózsa közt az egyébként erőteljes jázmin is elveszik...az is csak a rózsaolajszagot fokozza.
Ezt nagyon nem nekem találták ki. Két csillag, de csak azért, mert az illat jóindulatú, nem akar bántani, szagoltam már durvábbakat is ebben a műfajban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 8.

Tina9997

2019. december 7.

Ma kaptam a férjemtől! Tudta, hogy a vágyam most ez az illat, így megelőzött a megvételben. Imádom, nagyon nőies, nekem nem túl tömény hála égnek. Most Ő a kedvenc!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 7.

fairynorah

2019. december 6.

Rajtam nagyon-nagyon Elizabeth Arden Green Tea indítású, később csendesedik púderesebbé, de a "kesernyéje" később is megmarad. Tartósnak tűnik. nem az én illatvilágom, de nem rossz :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

zsofi02

2019. december 5.

Nekem valamiért nagyon bejon és rajtam szuper az illata, szerencsére nem leszek tőle rosszul, mint sok másik parfumtol. Egyelőre csak teszterem volt belőle, de majd igyekszem beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

Fannnya

2019. november 29.

Nagy csalódás. Nagyon megtetszett az üvege, emiatt nagyon szerettem volna szeretni. Ehhez képest unalmas, közönséges nekem. Egy tinilány illata, aki még nem tudja, hogy mit akar, csak magára fúj bármit, ami rózsaszín. Az üveg miatt 2*, mert a design és az utántöltő ötlete zseniális, környezetbarát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

leila0803

2019. november 22.

Erdekes otlet az uveg. Igazabol ettol biztosan konnyebb eladni es alapvetoen jol is nez ki.

Az illat fantasztikus, az elso 10 perc abszolut konnyed, kulonleges, finom. Sajnos rajtam a leszaradas zavaro, szintetikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 22.

lea6012

2019. november 20.

Távolságtartó rózsa ami nem ölel körbe. Modern illat, barátkoznék vele, de nem nagyon hagyja. Meglátjuk. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 20.

Kamea

2019. november 20.

2019. 11. 20. Update: Azon kaptam magam, hogy azóta is rendszeresen járkálok be az M. betűsbe, fújkálni magamra. Annyira tartós, hogy a sálamon hetek óta ott az illata. Tegnapelőtt a cukrászdában a kis eladóhölgy megkérdezte, hogy milyen parfümöt viselek, mert nagyon kellemes. Megkérdeztem, hogy nem túl tolakodó-e, azt válaszolta, hogy nem, és hogy nagyon illik hozzám. Hittem neki.
Úgy tudom, a Jézuska inkább elhozza nekem Karácsonyra, hogy ne kelljen annyit a Müllerbe járnom. ;)

2019. 10. 15. Előrebocsátom, nem vagyok nagy parfümszakértő. Olyannyira, hogy sikeresebben ki tudok elemezni egy pohár bort, mint egy üveg parfümöt.
Nyáron az egyik Douglas-os csomagom ezzel az illattal volt befújva. Már akkor felfigyeltem rá. Nem sokkal előtte dobhatták piacra. Megnéztem az itteni véleményeket róla és hááát… láttam, hogy kapott jócskán hideget-meleget. Aztán elfelejtettem. Egészen vasárnapig, amikor beszabadultam az egyik M betűs üzletbe, és egyből bekattant, hogy kipróbálom a bőrömön ezt az illatot. És kérem szépen, rajtam működik! Tetszik a tartóssága, hogy még másnap is kellemes volt érezni, amikor az illat a tarkóm haja mögül időnként felébresztette az orrom. Pár pillanatra megmagyarázhatatlan érzések kerítettek hatalmukba olyankor. Hogy ez melyik összetevőjének köszönhető? Fogalmam sincs. Hogy milyen illatokat érzek ki belőle? Azt se tudom. Nem is akarom túlgondolni.
De ha valaki megajándékozna vele, nagyon örülnék neki!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 20.

De ha valaki megajándékozna vele, nagyon örülnék neki!

floracska6

2019. november 18.

Ez a parfüm valami borzalmas... El sem hiszem hogy ilyen drága és olyan mint a WC illatosító

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Milva07

2019. november 16.

Update: Egy pontot mg hozzáteszek, mivel rajtam kimondottan szebben illatozik egy kissé hűvösebb időben. A rózsa most szép bazsarózsás-tearózsás illat lett, puha, meleg, kicsit mézes-nektáros érzéssel. Jobban kiérződik a jázmin is, ami az egyik kedvencem. Lehet, hogy írok a Jézuskának...;-)

Összességében erős 3*.
Részletezve, csak egy kicsit , mert nem tudok erről az illatról bővebben írni...Ez a tény már önmagában is vészjósló nálam. Nekem ez egy kedvesen, bájosan, visszafogottan illatozó rózsás-citromos tisztaságillat. Rajtam inkább citrusosabb, és sajnos a rózsa nekem a nem szép, öblítős rózsaillat. (Jelezném, a Chloé az egyik nyári kedvencem) Megbízhatóan nem zavaró-ahogy írni szoktátok- irodabarát illat. Senki ne várjon tüzijátékot, görögtüzek sem fognak a nyomában gyúlni, viszont senki orrát nem fogjuk ezzel az illattal zaklatni. Hát, nagyjából ennyi. Ó, igen: rajtam nagyon szépen tartott kb. 5-6 órán át az illat. Az üvege tetszik, a ház meg gondolkodjon egy kissé nagyobb dolgokban. Ami méltó a névhez. Középszerű illatok és annak flankerei már vannak szép számmal.
Nem kell minden parfümnek a "végzet asszonyának illata" címre pályázni-bár én ezeket kedvelem- de azt szerintem ennyi pénzért cserében joggal várhatná bárki, hogy legalább egy kósza gondolat, egy finom borzongás elinduljon az emberben. A párom minden új illatomat megérzi. Ez, kérem úgy elsikkadt az orra előtt, hogy fájdalmas volt a felismerés. És végtére is neki kell hogy tessen, érte- őértük, férfinépért- cicomázunk, illatozunk....Vagy ;-) ?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 16.

Összességében erős 3*.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Geraniol, Eugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Methyl 2-Octynoate, Coumarin, Farnesol, Limonene, Hydroxycitronellal, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.