Lancôme

Ár:   19 200 Ft, 29 200 Ft és 34 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. szeptember 5.

Ár:   19 200 Ft, 29 200 Ft és 34 300 Ft
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés: 2019 augusztus

Illatjegyek: török rózsa, májusi rózsa, körte, bergamot, indiai jázmin, pézsma

Ár: 1500 , Eladó: klilii
Állapot: Új, Helyszín: Pécs, fizetés: Banki átutalás, packeta postánmaradó
Lancôme Idôle 100ml
Ár: 25000 irányár , Eladó: Csibe11
Állapot: kb 75 ml, használt, eredeti kemény tokban, Helyszín: Budapest, XIV. kerület, fizetés: banki átuzalás / személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Defzz3

2023. február 4.

Egyik legtartósabb parfüm amit próbáltam. Még zuhanyzás után is érezni. Rengetegen dícsérték rajtam, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. február 4.

Serephina

2023. január 22.

Sajnos rajtam egy kellemes, de jellegtelen illattá alakul, nagyon hitvány tartóssággal. De más bőrkémiájával simán működhet jobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 22.

Lepeke

2023. január 3.

Az első benyomásom nagyon jó volt, meg is vásároltam a parfümöt. Nem kellett volna. Rajtam hervadt virágcsokor illata van. El sem tudom viselni magamon. Két éve küzdök vele, hátha valamelyik évszakban jó lesz, de most már autóillatosítónak használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 3.

Gina19

2022. december 10.

Ezt és az Idole Aurát próbáltam, az Aurát csak tesztcsíkon, mert éreztem benne valami nagyon zavaró szagot, ami a poloskákat idézte. :D ebben nem éreztem, csuklóra fújtam, de sajna ebben is előjött az a kellemetlen mellékzönge, csak kicsit később és nem annyira erősen. Számomra sajnos értelmezhetetlenek ezek az illatjegyek, pedig eddig a Lancome-mal még nem voltak rossz tapasztalataim. Olyan parfüm ez, aminek soha nem szeretném újra érezni az illatát. Az üvege viszont borzasztóan tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 10.

Pati90

2022. november 28.

Kellemes illat, 2 üveggel elhasznaltam belőle. Némely drogériakban ujratoltheto, ami szerintem nagyon jó ötlet, így az üveget nem érdemes kidobni. Finom, édes, a Lancome markatol elvarhato finom nőiesség ebben a parfumben is nagyon jol megtestesul. Én inkább a 30-as korosztalytol ajánlanám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 28.

kalmaniki

2022. november 27.

Kellemes kis illat, de semmi extra, teljesen átlagos. Fújós teszterem van belőle, engem nem fogott meg, annyira, hogy megvegyem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 27.

sylwie

2022. november 18.

Szerelem volt első szimatolásra! A drága férjem meglepett egy díszdobozos kiadásával, telitalálat volt! Csodálatos tavaszi illat, olyan akár egy csodás virágoskert. Az üveg nagyon szép, de nem olyan praktikus számomra, túl vékony. Sokan írták, hogy jellegtelen az illat, szerintem nagyon kifinomult, elegáns. Nagyon tartós, egész nap érezhető, de nem egy fejfájós illat. Nagyon eredeti szerintem, nem tudnám semmihez hasonlítani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 18.

gazelle

2022. szeptember 12.

Eddig valahogy elkerültek a Lancome illatok, múlt héten betévedtem a D-betűs parfümériába és megakadt a szemem az Idol-okon, ezt próbáltam és a l'intense verziót. Az én bőrömön ez egy nagyon hétköznapi illat sajnos, kellemesnek kellemes, de nincs benne semmi különlegesség, amire felkapnám a fejem. Nem tolakodó, közepesen tartós, felejthető illat, ehhez képest viszont húzós az ára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. szeptember 12.

Rha

2022. szeptember 3.

Up3: Mostanában többször fújtam magamra. Egyre jobban szeretem. Igazi álmodozós illat, de nem egy fiatal lányé, hanem egy 30 feletti nőé.
Igazi csíkhúzós.

Upd2: Ritkán fújom magamra, általában akkor, ha hivatalos helyre megyek, vagy olyan alkalomra, ahová picit normálisabb, fel kell öltöznöm (nem kisestélyire kell gondolni).
Szeretem az illatát, olyan lágy, finom, álmodozós.

Update: úgy néz ki, hogy tartóssága több, mint 6 óra, így megkapja az 5 csillagot.

Teljesen más illat, mint az eddigi parfümeim,de pont emiatt tetszik. Édes, rózsás, nem fullasztó illat. Inkább tavaszi illatnak mondanám, de ilyenkor is szívesen fújom magamra. Viszont kicsit csalódott vagyok a tartósságát illetően. Max. 6 óra, de majd tavasszal próbálgatom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 3.

Igazi csíkhúzós.

Szeretem az illatát, olyan lágy, finom, álmodozós.

borbasemese

2022. augusztus 22.

Mivel nem igazán kedvelem a virágos, (rózsás) illatokat eddig teljesen elkerülte a figyelmemet ennek a parfümnek a kipróbálása. Azonban idén nyáron olyan sok véleményt olvastam az Idole-Nectarról, hogy felkeltette a figyelmemet és szerencsémre, amikor pár napja benéztem egy drogériába, pont az Idole család tagjai voltak kirakva terítéken, tesztelésre. Végül a Nectar-t és az alap Idole-teszteltem és kellemes csalódtam ebben a parfümben. Számomra már a megjelenése olyan elegáns volt és az illatban sem csalódtam, kellemesen rózsás. Bármelyik évszakban eltudom képzelni az illatnak a viselését, rajtam tartósnak is bizonyult és a szillázsával sem volt gondom.
Az ő megvásárlásán annyira nem gondolkoztam el, de örültem, hogy mostmár nem csak papírcsíkos teszt véleményem van már erről az illatról.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 22.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Geraniol, Eugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Methyl 2-Octynoate, Coumarin, Farnesol, Limonene, Hydroxycitronellal, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700, Acid Violet 43
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)

Szintetikus, ibolyára emlékeztető illatanyag. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.