Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ellaa, Módosítva: 2012. szeptember 11.

Lelőhely:   parfümériák

Azonnal akár 60%-al meghosszabbítja a szempillákat. Exkluzív Fibrestretch formulája még legkisebb szempillákat is hihetetlenül meghosszabbítja. Szabadalmaztatott Extreme Lash keféje rugalmas rostszálakat ad minden egyes pillának. Megnyújtja és befedi a teljes szempillát, hogy a végletekig meghosszabbítsa azokat. Vízálló viaszokkal, keramidokkal és Pro B5-vitaminokkal puhítja és védi a szempillákat. Hihetetlen csillogást ad a szemeknek.

zsuzsi.toth.1983

2013. március 25.

Én is nagyon szerettem ezt a spirált, egyedül az ára tart vissza attól, hogy újra vásároljam. Sajnos irreálisan magas egyéb szintén nagyon jó spirálokhoz képest. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 25.

orsolyanovak

2012. november 26.

Tényleg jó spirál, bár kissé természetellenes a hatása. Nagyon jól hosszít, viszont picit vastagítja a szempillákat.Baromi sokáig elég 1 tubus, de ezen az áron vannak jobb spirálok is. Csak azért nem vettem újra, mert tesztelik állatokon, de nem bántam meg. A clinique spiráljai nekem jobban bejönnek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 26.

rata.sum

2012. november 24.

Nagyon jó szempillaspirál. Könnyű, nem csinál póklábakat, mégis szépen kiemel. Van, amit jobban szeretek, de ez is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 24.