Lancôme

Ár:   33.000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galagonyanya, Módosítva: 2016. március 5.

Ár:   33.000 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Ez az illat a “La Collection Fragrances" kollekció részeként jelent meg, a Lancome ház parfümkészítő hagyományainak 70. évfordulója alkalmából. A La Collection parfümök elegáns, letisztult üvegét az 1970-es évek elején tervezte George Delhomme, egyike a Lancome ház alapítóinak. Az érzéki, elegáns parfüm kompozíciója a rózsa és az ámbra gyengéd harmóniájára épül, a nőiességet és érzékiséget szimbolizálja.

Főbb jegyei: rózsa, ámbra, pézsma, vanília

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. április 14.

Micsoda olajos érzetet hagy a bőrön ez a kis kékség, amit Mariannak köszönhetően van szerencsém kipróbálni! Szeretem a rózsás illatokat, így ez a különlegesség is teszik, sőt, nagyon nem bánnám, ha a polcomon kelletné magát hasonló társai mellett.
És: egy csöppet sem zavar, hogy van, aki nyanyásnak titulálja ezt a vonalat... Ha valaki megunja, kopogtasson nálam bátran!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. április 14.

egyedszilvi

2016. július 10.

Tényleg luxus érzet,mind kéksége,mind ossze nem tévesztendő mivolta végett.Rózsa a kedvenc😊 rengeteg rózsás illatot ismerek már,ő nekem azért másabb,mert kissé a keleties vonal,nem a friss,nem az édes,mégis bujós,atmelengető.Egyetlen gondom vele,vagyis a bőrömmel,hogy nekem 2 óra,s nem érzem.Sajnálom nagyon,szerettem volna.De ettől függetlenül Örülök,hogy megismerhettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 10.

galagonyanya

2016. március 27.

Amennyire imádom a rózsát a kertben - törzses rózsát kaptam húsvétra, Lincoln nevű, illatos, bordó virágút - annyira rapszodikus a viszonyunk, amikor mint parfüm van jelen az életemben. Stella McCartney rózsáit nagyon szeretem, de pl. a Chloé-féle rózsáktól kilel a hideg. És akkor itt van a Lancome ezeregy rózsája, amely szinte sugallja a párhuzamot az Ezeregyéj varázsos, fülledt világával... sokan egy Stella McCartney illathoz, az Absolue-höz hasonlítják, melyet ugyan nem ismerek, de ez elég volt számomra ahhoz, hogy hagyjam magam elcsábítani.

Először is, a csomagolása, az üvege hihetetlenül elegáns, minőségi, luxus holmi. A benne rejlő kék nedű ezt az érzetet fokozza, szerintem illattól függetlenül bármelyikőnk kitenné a fésülködőasztalára anélkül, hogy az olcsóság vagy a giccs bűnének árnyéka rávetülne. Az illat maga valóban olyan, mintha egy bagdadi rózsakertben járnánk, csillagos, balzsamos éjszakán. Valami olyan melegség árad ebből az illatból, amelyet más rózsaillatok nem ismernek. Nem tudom máshogy megfogalmazni: nem selyemkaftán - hanem bársony. BÁRSONY.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 27.