Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2018. január 12.

Lelőhely:   parfümériák

2017-ben megjelenő, virágos illat nőknek, mely a népszerű La Vie Est Belle legújabb, limitált kiadású változata.

Illatjegyei: bergamott, sambac jázmin, narancsvirág

Fújós Lancôme La Vie Est Belle Bouquet De Printemps EDP
Ár: 4000ft/5ml , Eladó: 0808
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás ,posta

abodri

2021. június 9.

Ez is isteni finom, nagyon szép, virágosabb változata az anyaillatnak. Ugyanolyan erős és tartós, mint a sima LVEB, de nem olyan erőszakos. A Bouquet De Printemps nekem leginkább az Intense-hez hasonlít és én annak vagyok a nagy rajongója. Nagyon kellemes változat ez is. Nem tudom, mi értelme, hogy szép illatok limitált kiadásban jelennek meg? :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 9.

BDG33

Korcsoport: >54
2021. április 17.

Azt hiszem még mindig álmodom. Egy nagyon kedves hölgy nagyon kedvező áron tett fel egy 70ml-t tartalmazó üveget az egyik weboldalra. Amióta megkaptam csak ámulok, milyen gyönyörű ez az illat, ráadásul egy csodás üvegbe zárva. Amikor az anyaillat megjelent éppen Prágában töltöttünk néhány napot és mindenhonnan Julia Roberts mosolygott le ránk a hirdetésekről. Nagyon akartam szeretni, már akkor is, de valahogy mindig túl erősnek és tolakodónak éreztem magamon (ugye az a fránya bőrkémia...). Ez viszont mintha a bájos kishúga volna, lágy, krémes, kicsit púderes gyönyörűség, és egyenlőre tartósnak is tűnik. Féltve őrzött kincs lesz, egyszer az életben nekem is lehet mázlim :-).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. április 17.

Colette221

2020. június 22.

UPDATE: Tavaly szeptemberben eladtam az enyémet, (nem is értem) aztán pár hónap múlva hiányozni kezdett. Annyira finom illata van, még mindig felfoghatatlan, hogy pont ez lett limitált kiadás. :( Nehezen, de sikerült újra beszereznem üvegében egyet.

Sikerült itt KM-en beszereznem üvegében kb 33 millit. Nagy a boldogság. :D 2017-ben annyit vacilláltam, hogy sajnos elkapkodták az összeset, ami a neten pedig megmaradt, kétszeres áron adták. Vitték mint a cukrot, nem véletlen. Egyetértek Anne74-gyel, az anyaillat leánya. Édes, virágos, de sokkal kellemesebb. A tartóssága is szuper. Az üvege ezzel a kis virággal pedig meseszép. Nem értem, hogy miért nincs az állandó kollekcióban... Nagyon spórolok vele, igazi kincs. Sajnos nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

emeseee6

2020. május 30.

Annyi szépet olvastam róla + perverzióm a már nem gyártott cuccok,úgyhogy nagynehezen beszereztettem magamnak egy 50ml-s példányt. Hozzáteszem tök vakon ,és nem volt garantált a siker,LVEB vonalon olyan 50-50 a love és hate flankerek nekem :D
Hát azt kell mondjam WOW ,megérte :D Szerintem egyértelműen ott a LVEB DNS ,édes is azért,de nem annyira pl mint az anyaillat. Gyönyörű fehérvirágos kompozíció,tényleg odavagyok érte. Azzal egyetértek,hogy 4 évszakos,jó a tartóssága és a sillage is.
Ez meg az intense a legjobb LVEB-ek ,nyilván persze,ezeknek álltak le a gyártásával -.-

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

Asianlover

2019. szeptember 11.

Nagy szerencsémre, az előző véleményező mégsem érezte magáénak, így én vihetem tovább a stafétát :) Az ember meg nem mondaná, hogy ez egy LVEB, inkább egy friss-szappanos, fehérvirágos (az én orrom számára neroli lenne a tipp, de nincs felsorolva) illat, ami úgy egy óra múlva már komolyan a beédesedés felé veszi az irányt. Négyévszakosnak mondanám, és korosztályát tekintve is nagyon univerzális, tiniket leszámítva bárkinek ajánlanám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Anne74

2017. október 31.

Lehet most boszorkányuldozes kezdődik azoktól, akiket a hideg ráz pusztán a név hallatán..de ismét viseltem és ismét bizonyított. Tudom,tudom hogy nem őszi és téli illat. De hozzányultam reggel. Sorra állítottak meg,hogy írjuk le a parfüm nevét mert annyira elegánsan kifinomult.
Szerintem ez az igazi visszajelzes,hogy a környezetre milyen hatással van. Vagy csak egyszerűen rajtam működik jól. Nem tudom. De hogy hatást vált ki ebben biztos vagyok :)
Üveges maradékot szívesen vásárolok ha van valakinek...

Előzmény :
Bizony ez az illat megvan alkotva.
Gyönyörűen egyedi ...szépen érvényesül, nagyon finom.

Én az anya illatot is imádom. Ő pedig a leánya. :)
Virágos, kellemes, elegáns illatkompozíció.

Nagyon tetszik...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 31.

Üveges maradékot szívesen vásárolok ha van valakinek...

Előzmény :
Bizony ez az illat megvan alkotva.
Gyönyörűen egyedi ...szépen érvényesül, nagyon finom.

Én az anya illatot is imádom. Ő pedig a leánya. :)
Virágos, kellemes, elegáns illatkompozíció.

Nagyon tetszik...

Bogyóka

2017. október 16.

Az EDP, az EDT után adtam egy esélyt ennek a gyönyörűségnek, és a párom szerint egy fokkal elviselhetőbb mint az elődjei amiket teszteltem magamon. Úgyhogy el kellett fogadnom ez az LVEB sajnos nem az én „vonalam”. Viszont tartósságra ez bizonyult a legtartósabbnak a kipróbáltak közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 16.

monika1966

2017. június 10.

Az anya illat nekem nem jött be, pedig szeretem az édes illatokat . Ez számomra egész más , sokkal könnyedebb ,szebb, nagyon tetszik .
Rajtam nagyon tartós is ! Örülök, hogy sikerült beszereznem :) Limitált kiadás ,vegyétek amíg kapható !

Leszáradáskor azért előbújik az anyuka , de csak finoman :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 10.

Leszáradáskor azért előbújik az anyuka , de csak finoman :)

Vaslady

2017. május 14.

Ó jöttem áradozni,én még csak ma ismertem meg,de köszönöm neki az élményt.
Nem hasonlit az anyaillatra,virágosabb könyedebb tavasziasabb illat,de legbelül,ott mélyen,azért egy darabka,megbújik benne,az anyaillatból.
Az üvege,nekem nagyon cuki,hasonló mint az anyaillat,de a kis rozsaszin virágok vagy virág,nem is tudom,nagyon feldobja.
Annyira limitált és népszerű lett nálunk,hogy már csak 50ml nagyságban 82 euróért beszerezhető.
Gondolkozom rajta,férjemnek is nagyon tetszik.
Nem is értem ilyen jó és minőségi illatot,miért csak limitált kiadásban gyártanak?
Pedig nekem kell....!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 14.

Ó jöttem áradozni,én még csak ma ismertem meg,de köszönöm neki az élményt.
Gondolkozom rajta,férjemnek is nagyon tetszik.
Pedig nekem kell....!

FKingu

2017. május 13.

Nagyon jó, az elején egyáltalán nem hasonlít a LVEB-re, virágos, tavaszi illat, de később előjön a mar jól megszokott illat, de kevésbé tolakodóan.

Update: nem olyan tartós, mint az anyaillat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Update: nem olyan tartós, mint az anyaillat