Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2018. január 12.

Lelőhely:   parfümériák

2017-ben megjelenő, virágos illat nőknek, mely a népszerű La Vie Est Belle legújabb, limitált kiadású változata.

Illatjegyei: bergamott, sambac jázmin, narancsvirág

Fújós: Lancôme La Vie Est Belle Bouquet De Printemps EDP
Ár: 2.300 Ft + szállítás , Eladó: Asianlover
Állapot: 5 millis műanyag fùjòs, Helyszín: Pest megye, fizetés: átutalást követően küldöm (személyes átvétel nem lehetséges)
Asianlover

2019. szeptember 11.

Nagy szerencsémre, az előző véleményező mégsem érezte magáénak, így én vihetem tovább a stafétát :) Az ember meg nem mondaná, hogy ez egy LVEB, inkább egy friss-szappanos, fehérvirágos (az én orrom számára neroli lenne a tipp, de nincs felsorolva) illat, ami úgy egy óra múlva már komolyan a beédesedés felé veszi az irányt. Négyévszakosnak mondanám, és korosztályát tekintve is nagyon univerzális, tiniket leszámítva bárkinek ajánlanám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Colette221

2019. július 22.

Sikerült itt KM-en beszereznem üvegében kb 33 millit. Nagy a boldogság. :D 2017-ben annyit vacilláltam, hogy sajnos elkapkodták az összeset, ami a neten pedig megmaradt, kétszeres áron adták. Vitték mint a cukrot, nem véletlen. Egyetértek Anne74-gyel, az anyaillat leánya. Édes, virágos, de sokkal kellemesebb. A tartóssága is szuper. Az üvege ezzel a kis virággal pedig meseszép. Nem értem, hogy miért nincs az állandó kollekcióban... Nagyon spórolok vele, igazi kincs. Sajnos nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 22.

Anne74

2017. október 31.

Lehet most boszorkányuldozes kezdődik azoktól, akiket a hideg ráz pusztán a név hallatán..de ismét viseltem és ismét bizonyított. Tudom,tudom hogy nem őszi és téli illat. De hozzányultam reggel. Sorra állítottak meg,hogy írjuk le a parfüm nevét mert annyira elegánsan kifinomult.
Szerintem ez az igazi visszajelzes,hogy a környezetre milyen hatással van. Vagy csak egyszerűen rajtam működik jól. Nem tudom. De hogy hatást vált ki ebben biztos vagyok :)
Üveges maradékot szívesen vásárolok ha van valakinek...

Előzmény :
Bizony ez az illat megvan alkotva.
Gyönyörűen egyedi ...szépen érvényesül, nagyon finom.

Én az anya illatot is imádom. Ő pedig a leánya. :)
Virágos, kellemes, elegáns illatkompozíció.

Nagyon tetszik...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 31.

Üveges maradékot szívesen vásárolok ha van valakinek...

Előzmény :
Bizony ez az illat megvan alkotva.
Gyönyörűen egyedi ...szépen érvényesül, nagyon finom.

Én az anya illatot is imádom. Ő pedig a leánya. :)
Virágos, kellemes, elegáns illatkompozíció.

Nagyon tetszik...

Bogyóka

2017. október 16.

Az EDP, az EDT után adtam egy esélyt ennek a gyönyörűségnek, és a párom szerint egy fokkal elviselhetőbb mint az elődjei amiket teszteltem magamon. Úgyhogy el kellett fogadnom ez az LVEB sajnos nem az én „vonalam”. Viszont tartósságra ez bizonyult a legtartósabbnak a kipróbáltak közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 16.

monika1966

2017. június 10.

Az anya illat nekem nem jött be, pedig szeretem az édes illatokat . Ez számomra egész más , sokkal könnyedebb ,szebb, nagyon tetszik .
Rajtam nagyon tartós is ! Örülök, hogy sikerült beszereznem :) Limitált kiadás ,vegyétek amíg kapható !

Leszáradáskor azért előbújik az anyuka , de csak finoman :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 10.

Leszáradáskor azért előbújik az anyuka , de csak finoman :)

Vaslady

2017. május 14.

Ó jöttem áradozni,én még csak ma ismertem meg,de köszönöm neki az élményt.
Nem hasonlit az anyaillatra,virágosabb könyedebb tavasziasabb illat,de legbelül,ott mélyen,azért egy darabka,megbújik benne,az anyaillatból.
Az üvege,nekem nagyon cuki,hasonló mint az anyaillat,de a kis rozsaszin virágok vagy virág,nem is tudom,nagyon feldobja.
Annyira limitált és népszerű lett nálunk,hogy már csak 50ml nagyságban 82 euróért beszerezhető.
Gondolkozom rajta,férjemnek is nagyon tetszik.
Nem is értem ilyen jó és minőségi illatot,miért csak limitált kiadásban gyártanak?
Pedig nekem kell....!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 14.

Ó jöttem áradozni,én még csak ma ismertem meg,de köszönöm neki az élményt.
Gondolkozom rajta,férjemnek is nagyon tetszik.
Pedig nekem kell....!

FKingu

2017. május 13.

Nagyon jó, az elején egyáltalán nem hasonlít a LVEB-re, virágos, tavaszi illat, de később előjön a mar jól megszokott illat, de kevésbé tolakodóan.

Update: nem olyan tartós, mint az anyaillat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Update: nem olyan tartós, mint az anyaillat

kukkancs

2017. május 6.

Egy kedves kérmmániás "lánytól" vettem 10 ml. Nagyon tetszik, minőségi parfüm. Semmi édes illat,színtiszta virágillat. A Florale és ő is kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

Csirip74

2017. május 4.

Mülleres túrám során egy illatmintával gazdagodtam. Nem hozta számomra a hűha élményt. Tény, hogy az anyaillathoz képest sokkal-sokkal kevésbé geijl, de azt mondom, ez a parfüm is az édes illatok kedvelőinek való. Alapillatában azért érezni honnan is származik. Tartóssága sem olyan mint az anyukának. Minőségi parfüm ugyan, de nekem nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 4.

Mila1102

2017. április 20.

A LVEB sorozat összes tagját imádom. A L' Absolu verzó a kedvenc téli illatom, az Edt-t és az Edp-t hűvösebb tavaszi és őszi napokon szeretem elővenni.
A Florale is egy csodaszép illat, bár őt el kellett engednem, sajnos a páromnak nem tetszik valamiért.

Hát, nem csoda, hogy ezt az új szépséget is nagyon kíváncsian vártam..
Első találkozás: Douglas. Papíron nagyon szép. Fújás kézfejre, aztán séta fel-alá a Pólusban.
Gyönyörű kezdet, aztán kb negyed óra múlva szaglászom a kézfejem...te, jó ég...mi ez??
Borzasztó "poshadt virágos" akármi lett belőle...
Az nem lehet, hogy nem volt jó a teszter, hiszen ez egy tök új illat.
Ok, újabb próba, ezúttal Marionnaud.
Üvegből illatolva fantasztikus, papíron is nagyon finom.
Fújás másik kézfejre. És ugyanaz a szörnyűség lett belőle ismét!!!!:((
Miért? :(
A pulcsim ujjára is jutott valamennyi és azon is remek illatocska.

Konklúzió: ez az első illat, amely egészen egyszerűen "szétesik" a bőrömön.
Nem, az én bőröm és ez a kreáció nem passzolnak, taszítják egymást
Így ebből nekem sajna nem lesz.
Mint írtam fentebb: papíron és ruhán szép. És még tartós is. Így csak 1 csillagot mínuszolok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

Hát, nem csoda, hogy ezt az új szépséget is nagyon kíváncsian vártam..
Borzasztó "poshadt virágos" akármi lett belőle...
Az nem lehet, hogy nem volt jó a teszter, hiszen ez egy tök új illat.
Ok, újabb próba, ezúttal Marionnaud.
Üvegből illatolva fantasztikus, papíron is nagyon finom.
Fújás másik kézfejre. És ugyanaz a szörnyűség lett belőle ismét!!!!:((
Miért? :(
A pulcsim ujjára is jutott valamennyi és azon is remek illatocska.

Konklúzió: ez az első illat, amely egészen egyszerűen "szétesik" a bőrömön.
Nem, az én bőröm és ez a kreáció nem passzolnak, taszítják egymást
Így ebből nekem sajna nem lesz.