Lancôme

Ár:   20 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2020. június 29.

Ár:   20 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Kiadás éve: 2014

Illatcsalád: ciprusos-virágos

Fejjegyek: magnólia, mandula,

Szívjegyek: írisz, fehér virágok, pacsuli,

Alapjegyek: praliné, vanília, tonka bab,

Lancôme La Vie Est Belle L`Eau De Toilette   REPLIKA
Ár: 1200 ,-Ft/ 10 ml + pk , Eladó: syssy48
Állapot: saját üvegemből fújva, Helyszín: Pécs, fizetés: Előre utalás után postán maradóra, vagy foxposttal
Lancôme La Vie Est Belle L`Eau De Toilette Replika eladó
Ár: 1800 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: ---, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!

vikofrivia

2019. június 12.

Mintát kaptam belőle egy rendeléshez, szerintem nagyon erős, jellegzetes illat, inkább érett nőknek való, a 30+ korosztályt juttatja eszembe. Alkalmanként elhasználgatom, mert ettől függetlenül tetszik, tartós illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

erzsebet0304

2019. február 6.

Az eleje nagyon szintetikus,1 óra elteltėvel viselhető lesz.Nem a kedvencem,de talån tavasszal elhasznålom,meglåtom.....Egyelőre 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 6.

ficeglobog

2019. február 2.

Első fújásra nekem vattacukor szerű. Mármint magamon. Meg is ijedtem. Azután érezhető egy enyhe virágos beütés is, de nekem még mindig nagyon édes. Ráadásul a bőrömön nem is tartós. A Florale változatot viszont imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 2.

Misa

2018. március 9.

Az EDP-ből volt mintám, és kicsit túl agresszívnek éreztem. Az EDT-t vakon vettem meg, ajánlások alapján, és jó ötlet volt. Az EDT változat sokkal kellemesebb, szerethetőbb verziója a parfümnek, nincs benne az a szúrós, erőszakos jelleg, mint az edp változatban.
Frissebb is az illat, amit egy cseppet se bánok. A tartóssága viszont dicséretes.
Szerintem is inkább a hűvösebb időben, vagy legfeljebb tavasszal ideális. Mindenesetre örülök, hogy megvettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

Bogyóka

2017. október 16.

Nagyon hajaz az EDP-re, bár a magnóliát magamon egyáltalán nem érzem, és sajnos ahogy az anyaillat rajtam, sajnos az EDT sem tartós rajtam. De a leszáradása teljesen ugyanaz mint az EDP-nek. Szerettem volna megszeretni, próbálkoztam, de az EDP tesztelés után az EDT-től is fájt a feje a páromnak, szerinte szúrós, nyanyás, dohos szagom van tőle, így gyorsan elváltak útjaink.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 16.

Luna1024

2017. szeptember 2.

Számomra határozottan jobb, finomabb mint az anyaillat! Pacsulis (de mégsem annyira durván, mint az eredeti La Vie Est Belle), nagyon virágos, enyhén édes gyönyörűség. Pralinét és enyéb gourmand jegyeket itt egyáltalán nem érzek (ami nagyon fura, ugyanis van benne praliné, sőt vattacukor is!), de ennek csak örülni tudok: nekem az anyaillatban igazából a praliné az, ami nem tetszik, mert az én bőrömön gusztustalan égetett cukor-szagot áraszt... Ez - szerencsére - egyáltalán nem!
Maga az alapillat nagyon hasonlít az eredeti La Vie Est Belle-hez, viszont egyáltalán nem virágos-gyümölcsös-gourmand kategória. De ha már itt tartunk, szerintem nem is ciprus-virágos, mint ahogy hirdetve van. Én szimplán gyümölcsös-virágosnak mondanám, mert édeskés ugyan, de valahogy oly módon, mintha puha, édes virágszirmok közé fúrnád a fejed... Inoffenzív és nagyon nőies. Így jobban belegondolva, inkább a La Vie Est Belle Eau de Toilette Florale nevű "testvérére" hasonlít - jobban, mint magára az anyaillatra -, csak a Florale még sokkal virágosabb ennél, valamint tartósabb és picivel nagyobb hatósugarú... Ez az EDT rajtam utóbbi két tekintetben sajnos nem jeleskedik: tartóssága gyakorlatilag nincs neki, rólam gyorsan elillan, és amúgy is végig bőrközeli marad. Tudom, hogy "valamit valamiért", és azt is, hogy egy EDT-ről beszélünk, de én a Lancome-tól még így is többet várnék, pláne ennyi pénzért... Igazából olyan, mint egy erejétől megfosztott "LVEB light", avagy "diétás La Vie Est Belle", aminek - mint látható - van előnye és hátránya is.
Inkább tavaszi-nyári, nappali illatnak mondanám. Az üveget ismét imádom, szerintem valódi mestermunka.

Mind az EDT-t, mind a Florale verziót azoknak ajánlom, akiknek alapvetően tetszik a La Vie Est Belle-féle illatvilág, de az anyaillatot nagyon soknak, ragacsosnak, fojtógatónak érzik. Ők az említett két verzió valamelyikében szerintem meg fogják találni a számításaikat (én egyébként a Florale verzió mellett teszem le a voksomat), mert sokkal könnyebben befogadhatóak, könnyedebbek, és egyik sem annyira édes, mint az anyaillat.
Mint illat, ez az EDT verzió nagyon tetszene, de tartóssága és hatósugara olyan szinten nincs (ehhez képest szép magas ára pedig igen), hogy ezért két csillagot is levonok, sajnálom. Kár érte, mert amúgy nagyon finom, tökéletes hétköznapi illat lehetne... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

kdorci

2017. július 26.

Nagyon nagyon megtetszett az illata. Inkább télire tudom elképzelni, elég melengető érzést kelt nekem. Bár előfordult, hogy mostanában is fújom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

pomme

2017. június 24.

Sokkal jobb, mint az anyaillat, végre valakinek eszébe jutott visszavenni a pacsuliból. Ennek köszönhetően nem annyira arcbamászó és kaparós-szúrós, visszafogottabb, nappalra is simán mehet. Nekem az eredeti kizárólag estére és -10 fokos télben életszerű viselet. Ez mehet ősszel is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

Barka

2017. május 30.

Az én esetem egész meglepő. Sok emberen éreztem már, és mindig nagyon zavart. Nemrég hazafelé jövet a reptéren annyi parfümöt szaglásztam, h már nem is emlékeztem melyik volt, amire egyből rámondtam, h na, ez az. Amit nem szeretek másokon. Aztán a repülőn nézegetve a katalógust, megakadt rajta a szemem. A magnólia miatt....azt imádom. Így hát, és mivel -20% akció is volt, nagyon jó áron megvettem. Persze, mikor kibontottam, már tudtam, de ki tudja, a saját bőrödön nem tudhatod...? Két nap telt el úgy, h nem éreztem semmi extrát, csak a kifújt illatot. Azrán megjött az áttörés. Nagyon jó a bőrömmel. Nem szúrós, nem fojtogató, mint amilyennek nem tetszett másokon. Mindenki megdícséri, és volt aki azt is mondta, h rajtam kellemesebbnek érzi, nem a megszokott tucat illatát. Szóval, most szerelem van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 30.

ami2015

2016. augusztus 11.

Nos, nekem ős is tetszik. Ez van... :) Igen, benne van az elején erősen az anyaillat, de már ott is érezni a virágos frissességet. Ez talán használható tavasszal is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 11.