Lancôme

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vakond32, Módosítva: 2019. március 22.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   parfümériák

Krémes, vízálló formula.

Marcipancica

2019. november 30.

Nekem az a legnagyobb problémám ezzel a termékkel, hogy sajnos számomra nem bizonyult vízállónak. Kenődik, maszatolódik, lefolyik, megfogja a szemhéjamat, nagy csalódás... Kár, pedig a színe tetszik, és szép vonalat lehet vele húzni, de semmire sem megyek vele, ha pár óra múlva szét van maszatolódva az egész... Már bánom, hogy nem a Chanelt választottam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

KataMayaNagy

2018. május 22.

Én szeretem, szépen lehet vele dolgozni, nem a legtartósabb, de nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Regi84

2016. december 16.

Nekem közepesen tartós vízvonalon, kb 3-4 órát bír, szerintem a Chanel 1000x jobb és nem sokkal drágább.
Up: kiderült, hogy nagyon nem bírja szemem... Konkrétan két hétig volt őle full vörös...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

Ciprus

2016. augusztus 25.

Könnyen el kenödik nem tartós igazából ezt egy olcsóbb árkategória is bőven tudja

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Cannes

2016. július 5.

Hát szép a színe de a tartóssága az hagy kivetni valót elkenődik...nem többször vevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 5.

juditkaa70

2015. november 27.

Intenzív színhatás,de a satírozó részét használva a ceruza végén katasztrofális!! Tartósságát illetően sem vagyok tőle elájulva,könnyen elkenődik! nem hiszem,hogy újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 27.

kiflimorzsa

2015. szeptember 24.

Nagyon szerettem az ilyenem, borzasztóan pigmentált és tartós (bár a tartósságából veszített nálam pár hónap használat után???? van valakinek erre valami tudományos magyarázata?) A szivacskája borzasztó, nem is értem hogy gondolták ezzel az oldalvást levágott formával. Nem veszem újra, mivel az én pénztárcámnak a hétköznapokra egy kissé drága termék, de talán lesz még majd szerencsém hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

educ

2015. július 22.

Nagyon tartós, alig bírom leszedni :D Nem kenődik, nem maszatolódik, viszont ha nagyon meleg van és izzadunk akkor képes felkenődni egy nagyonpicit a szemhéj felső részére, de nem vészes. A szivacsos izé részét nem használom, nem tudom mi értelme van. De amúgy nagyonnnagyon szeretem ezt a terméket. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

Stenico

2015. április 13.

Krémes, szép sima vonalat lehet vele húzni, egyáltalán nem kenődik és könnyen le lehet mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 13.

Trixi

Korcsoport: >54
2014. november 26.

Egyáltalán nem bírja a strapát, már kis idő múlva felkenődik a szemhéjon. Viszont krémes, könnyű vele szép vonalat húzni, és gyönyörű a színe. A szivacs semmire nem jó. Könnyen lemosható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. november 26.