Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2019. március 22.

Lelőhely:   parfümériák

2015-ös tavaszi limitált kiadás

A 6 natúr színből 3 matt 3 pedig szolídan csillámos. Külön nyíló részen 3 csodálatos tavaszi kék szín van elrejtve.

skin

2015. április 16.

Jó kis darab, kár hogy limitált kiadás. Nagyon szépek a natúr színei is , nálam tökéletes alapnak bizonyultak. A zöldes-kékje pedig ,amit a kis rekeszben rejtettek el igazi tavaszi-nyári szín. Én gyakorlatilag nem tudok olyan szemszínt elképzelni amihez ez a tűrkiízes árnyalat ne illene. A csomagolás is egy kis ékszer , mivel kapott egy ecsetet is szinte bárhova magammal vihetem. Helyet kapott benne egy fekete tónus is , amivel percek alatt igazi szép füstös tekintet dobható fel. Én megadom a maximumot neki, mivel a tartósságával és a pigmentáltságával sincs gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 16.