Lancôme

Ár:   12 900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   25 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2013. június 5.

Ár:   12 900 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Normál és száraz bőrre.

Kiszerelése: 25 g

szofka77

2020. szeptember 2.

Ajandekba kaptam tetszik a csomagokas is a minoseg is csak sajnos nagyon sotet lett a puder szine nekem. De egyebkent jo

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

Oila

2018. október 18.

Csodálatos termék. Áttetszősége ellenére sokat hozzáad a szép bőrképhez, mert a fényt megtöri és visszaveri. Nem ül bele a pórusokba, nem emeli ki a ráncokat. Bár illatosított, de legalább visszafogott, kellemes és gyorsan illanó az illata. A csomagolása önmagában prémium minőséggé teszi: az első nagy kiszerelésű por púderem, amiből gyakorlatilag egyetlen szemcse sem pazarlódik el. Én is úgy használom, hogy a hálós részt a púder felszínén tartom, ahhoz érintem a buffer ecsetet, és azzal rányomogatom a púdert a bőrömre. A Visonnaire alapozóval ellentétben, ami nem 10-16-szor jobb egy drogériás alapozónál, itt tényleg érzem azt, hogy a magasabb árfekvés arányosan magasabb minőséget is takar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 18.

Csanadiadri

2016. szeptember 30.

Már lassan nem is emlékszem, mióta használom ezt! MIndig hozza a minőséget! Ugyancsak a 01-est használom, elég világos bőrű vagyok. A tónus teljesen megfelel és természetesen matt lesz az arcbőröm tőle. Mindenkinek ajánlom, megéri az árát! Még este is mattabb a bőröm, egész nap után! Le a kalappal, ügyes kozmetikum Lancome!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Nooora

Korcsoport: >54
2016. április 24.

Én a legvilágosabb, 01-es, Translucide árnyalatot használom, a primer és az alapozó felvitele után. Ez - mint a neve is mutatja - szinte láthatatlan, áttetsző réteget ad, viszont a sminket jól fixálja, véd a kifényesedés ellen, és használata után a bőrfelszínem kisimult, egyenletes lesz. Olyan finom por állagú, hogy nem is kell a dobozt rázogatni mint más púdereknél, egyszerűen csak ráteszem a púder tetejére a kis szűrőt, és az ecsettel finoman rányomva pont a megfelelő mennyiség kerül az ecset végére.
Ez az egyik kedvenc fixáló, sminktartósító porpúderem, szinte egész nap kitart, az esetleges kifényesedés esetén (nálam ez óhatatlanul előbb-utóbb megjelenik az állon és az orr környékén) elég csak egy mattosító lapocskát használni.
A csomagolása is nagyon mutatós, a mennyisége abszolút ideális, és így az ára sem olyan vészes.

Friss (és rossz) hír: Kerestem a Rózsakert Marionnaud-ban mert fogyóban van, és azt a rossz hírt hallottam hogy már nem kapható!
Tud valaki valahol még elérhető készletekről?
HELP!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. április 24.

Tud valaki valahol még elérhető készletekről?
HELP!!!

lulley93

2013. július 31.

kezdő sminkesként vagy 4-et elhasználtam (mert pazaroltam....), pedig sokáig elég. nagyon szép, jól fed, viszont kevés az árnyalat. anno sötétebbet használtam, mint kellett volna, nem értettem hozzá. még maradt régről egy kevés, és a túl világos púderrel keverve viszont még mindig tudom használni. az árnyalatok hiánya miatt 4-es csak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 31.