Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lin, Módosítva: 2019. január 29.

Lelőhely:   parfümériák

1998-ban kiadott erősen édes és fűszeres illat.

Little

2019. november 13.

Nekem van belőle, így minden más, Lancome parfüm visszakerül az üzletek polcaira, mert meg sem közelítik az élményt, amit ebbe az üvegbe sikerült belegyúrni. Nem tartom édes illatnak, de a ruháimon valóban egy fűszeres vaníliás illat marad utána sokáig. Kifújáskor nagyon ütős, tömény és kaotikus. Minden egyszerre akar benne érvényesülni, így fűszeres-roppanós-borsos (a köményt nem érzem), fanyar gyümölcskoktéllal (ami nem citrusos), ámbrás-vaníliával és nagyon mély rózsa illattal. A fűszerressége végig jelen van és a fás jegyek miatt semmiképp nem mondanám krémesnek, semmi púder, hanem határozottan balzsamos.
Nagyon különleges. Az illat kicsit puhul ugyan, de rajtam egész nap tart.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 13.

Nagyon különleges. Az illat kicsit puhul ugyan, de rajtam egész nap tart.