Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ametiszt, Módosítva: 2020. augusztus 13.

Lelőhely:   parfümériák

Bronzosító púder és selymes ecset egyben. Kényelmes, hordozható kiszerelésú, egy gombnyomás elég az adagolásához.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

scorpionqueen

2015. augusztus 9.

Bajban vagyok ezzel a bronzosítóval, mert maga az ötlet, az ecsetbe közvetlenül adagolás kifejezetten tetszik. A színe is jó, pont az a napsütötte, ragyogó, picit csillogó bronz szín a végeredmény, amit nyáron nagyon szeretek. DE.
1. Az ecset olyan kemény, hogy kellemetlen az arcbőrömhöz érinteni. Durva, szúrós műanyag. Most komolyan, kedves Lancome?! Ebben az árkategóriában nagyon nem illene ilyen minőségű ecsettel szórakozni!
2. Az adagolása egy rémálom. Vagy semmi nincs az ecseten, vagy egy tonna port öklendezik ki.
Még szerencse, hogy mielőtt bedobtam volna a kosárba, kipróbáltam a tesztert. Nem jött velem haza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

cske

2015. február 6.

kevés is elég belőle, így nagyon kiadós (éppen ezért nem árt vele óvatosan bánni :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 6.

katja

2014. október 7.

Szeretem, mert nem narancssárga, nekem tetszenek a kis aranyló csillámok, (amik egyébként inkább csak akkor látszanak, ha direktben éri az arcot a nap) olyan "bronze goddess" lesz tőle az ember lánya:) a pumpára oda kell figyelni tényleg, előfordult egyszer nekem is, hogy nem jött belőle, aztán egyszercsak egy jó nagy adag por került a fejemre.. :D (amúgy ne ijedjetek meg, jól lehet használni!) Az ecsettel nincs különösebb problémám, de nem is a tökéletes kategória. Egyébként nagyon sokáig elég, nagyjából mindennapos használat mellett tuti használom már egy másfél éve... mindenesetre annyira régóta, hogy lekopott a felirat, és kutattam utána, hogy milyen márka...:D az ára viszont nagyon magas szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 7.

Ametiszt

2014. június 11.

Még régebben kaptam ajándékba ezt a bronzosítót, és most, hogy beköszöntött a jó idő itt is, ahol lakom, engem is elkapott a bronzosítási láz, úgyhogy elővettem. :)
A színe szép, valóban bronzos a világos bőrömön, nem narancsos. Csillámos, de nem túlzottan, mértékkel feltéve munkahelyre is viselhető. Az adagolása először gondot okozott, mert 1 gombnyomás után nem láttam semmit a kefén, így megnyomtam még egyszer, mire a por szinte kirepült a szálak közül. :) Viszont az ecsete nem a kedvencem, nem rossz, de lehetne kicsit puhább és lazább, így utána egy nagyobb fejű ecsettel a bronzosítás éleit el szoktam dolgozni.
Összességében szeretem, de az árát is figyelembe véve nem hiszem, hogy magamnak is megvenném, ha egyszer majd elfogyna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 11.