Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lills, Módosítva: 2013. október 9.

Lelőhely:   parfümériák

• Rendkívül finom szerkezete egyenletesen elvegyül a bőrön
  • Exkluzív Aura-Inside technológiával kifejlesztett, mely természetes ragyogást kölcsönöz a bőrnek
  • Testre szabott smink eredményt as
  • SPF 15-el védi a bőrt a káros UV-sugarak ellen
  • Nem ad fényes vagy púderes hatást
  • Felvihető nedvesen a természetes hatásért vagy szárazon a kifinomult megjelenésért
  • A bőr felfrissült lesz, anélkül, hogy kiszáradna

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bernikrém

2017. május 20.

Imádom, nagyon szépen fed. Isteni Lancome púder illat, szivacsával is vagy púderecsettel is felvihető. Nagyon szép csomagolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

Lills

2013. október 11.

Sok-sok drogériás púder után azt gondoltam, hogy púder és púder között nem lehet nagy különbség. Aztán mégis púdereket keztem nézegetni a duty free-ben (majd miután végigpróbáltattam az eladóval az összes high end púdert megvettem amit először mutatott) és nagyon megszerettem, mert a kisebb szemcséivel sokkal szebben mutat a bőrön. Fedése csak közepes, viszont szépen egységesíti a bőrszínt és sokáig tart a mattító hatása is.
Sok színben kapható, kicsit talán gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 11.

Sok színben kapható, kicsit talán gyorsan fogy.