Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. július 23.

Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: ciprusos-virágos

Fejjegyek: damaszkuszi rózsa, aromás fűszer,

Szívjegyek: rózsa, jázmin, pacsuli,

Alapjegyek: benzoin, vanília, bőr.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Scara

2020. július 21.

Pár napja kaptam kézhez ezt a csodát. Fragrantikán az egekig magasztalták, így nem bírtam magammal és felkutattam. Az üvege szerintem tökéletesen szimbolizálja az évszakot, amire szánták: tél. Esetleg a már erősen hideg őszi napok. Nagyon szép és elegáns, a parfüm maga pedig picivel sötétebb színű mint a képen, olyan mély konyak színű enyhe rózsaszín árnyalattal. Kifújáskor a sötét vörös rózsát, bőrt és fűszereket érzem, majd lassan, egy óra múlva csendesedik és édesedik. Végül marad a sötét vörös rózsa vaníliával és egy csipetnyi fűszerrel. Mesés. :) A tartóssága is igazán kiemelkedő, rajtam 10+ óra minimum.

Upd.: Egy üveggel használtam el tavaly és imádtam minden cseppjét, viszont idén az ízlésem az édesebb illatok felé fordult, így a második üveget egy fújás után félretettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

Seahorse82

2016. november 26.

Szerintem ez a kiadás jobb, mint a sima tresor. A bőrös akkordot felismerem, viszont nem domináns, nem nyomja el az illatot. Vizsgán volt rajtam, szerencsét is hozott. Sajnos ő is limitált, ezért erősen ajánlott kategória.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 26.

Natalka

2014. december 11.

Sokáig halogattam a vélemény írást, mert annyira nem ment... hogyan is fogalmazhatnám meg mennyire szép ez az illat?!?!?? Nincs túlbonyolítva, sok-sok rózsa, egy kis likőrös édesség, egy kis bőr, végül vanília. Annyira hihetetlenül NŐIES (így nagybetűvel), h semmi más nem kell. Mindenhez passzol. A legjobban talán a skinny farmer - vállat szabadon hagyó, csónaknyakú kötött pulcsi - magassarkú kombinációjában érvényesült rajtam, vhogy olyan összhang teremtődött, h csak úgy sugároztam az illatot :) (ne kérdezzétek mi köze van ennek az öltözékemhez, de egyszerűen olyan teljesnek éreztem mindent :)) Komolynak, felnőttnek, de nagyon finomnak érzem ezt az illatot, na EZ AZ IGAZI rózsás parfüm! Az összes többi gagyinak tűnik mellette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 11.

egyedszilvi

2014. november 22.

Isteni finom illat,tartós,meleg édes vaniliás.A sima tresor gyümölcsös, ő szebben alakul a bőrömön,talán a virágossága miatt.Erős,karakteres,ebben a téli időszakban öröm viselni.Átölel és szebbé teszi a napom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 22.

illatvarázs*

2014. február 19.

2014-es évet azzal kezdem a parfümök terén - ezzel a parfümmel-, hogy szerelembe estem!
Nem gondoltam, hogy egy Tresor flanker izgatja majd fel a szaglóhámom.:-)
Beleszippantva, rögtön beugrott az anya Tresor, hasonlít rá, de itt semmi barack és kevésbé fás. Nekem olyan illat, mint egy kis fűszeres rózsalekvár vaníliával. Nem egy tipikus vaníliás illat, de mégis a vanília a leghangsúlyosabb. A rózsa, a fűszerek és a gyantás-aromás benzoin megbolondítja az illatot. Elvileg bőr is van benne, amit én nem érzek ki, de a fűszeres különlegesség, elképzelhető, hogy neki is köszönhető.
5 napja csak ezt fújom, ami parfümmániás éveim alatt, még nem fordult elő.
Felbuzdulva az illat finomságán, az anya Tresor is lázba hozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 19.

Nem gondoltam, hogy egy Tresor flanker izgatja majd fel a szaglóhámom.:-)
5 napja csak ezt fújom, ami parfümmániás éveim alatt, még nem fordult elő.
Felbuzdulva az illat finomságán, az anya Tresor is lázba hozott.