Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2019. március 25.

Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád:  virágos-gyümölcsös

Összetétel: áfonya, málna, jázmin, fekete ribizli, vanília, tonka, szantál

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Vancsi

2015. február 19.

Ajándékba kaptam, kellemes igazi nyári illat!Tartósságát nem ismerem még egyelőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 19.

2014. október 2.

Középmezőnybe tartozó illat ő nálam, jobban sikerült mint a Cyclades, de a Benghal nyomába sem ér. Nincs benne trópusi gyümölcs, mégis az összhatás olyan trópusi jellegű, nagyon gyümölcsös, nagyon édes. Kicsit emlékeztet jellegében a 2000-es évek közepének limitált Escada-illataira. Nem igazán az én stílusom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 2.

garden32

2013. június 26.

Imádtam ezt az illatot! Nagyon sajnálom, hogy már nem lehet sehol se kapni! Nagyon letisztult, jellegzetes gyümölcs illat, ami nagyon tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 26.