Lancôme

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Sminkek
Kiszerelés:   1.2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: claudia.nyilas, Módosítva: 2024. február 19.

Ár:   11 000 Ft
Kiszerelés:   1.2 g
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek

A rendkívül pigmentált szemceruza kettős polimer komplexet tartalmaz, amely javítja a bőrhöz való tapadást és megszünteti a szét kenődést. Hosszantartó és vízálló összetételű.

8 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

L.timea

2024. március 25.

Nem tudom, hogy pontosan ez az, amit próbáltam, nekem kis kiszerelésben van meg, szettben volt (szempillaspirállal meg egy kis sminklemosóval). Vízvonalban használtam,annyira nem volt tartós, de jól pigmentált. Egyszerűen eltűnt foltokban, illetve a csillámok is lemásztak a szemem alá. Ez előtt MAC-et használtam, szerintem inkább azt veszem majd újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 25.

claudia.nyilas

2024. február 17.

Két színben is meg van ez a szemceruza, annyira bejött! Café Noir és a fekete Glitter. Tökéletes, egész nap tart, mint amikor reggel 7-kor kihúztam vele a szemem, este 9-kor is ugyanolyan intenzív, gyönyörű! Még a barnát fogom beszerezni! Hétköznapokban ezekért nyúlok, egyszerűbb, mint az Inglot ecsetes, zselés tusait használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 17.