Lanèche

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: hajnalka39, Módosítva: 2013. október 26.

Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ha bőrének védekezőképessége lecsökkent, akkor ezen arctisztító tej gyengéd hatásának köszönhetően kiváló megoldás lehet annak ápolására.

• Egyszerre tisztít és hidratál.
  • Segít a bőr vízháztartás egyensúlyának megteremtésében, hiszen szabályozza annak nedvességtartalmát.
  • Véd a szabad gyökök ellen, hiszen revitalin hatóanyagának köszönhetően oxigént juttat a bőrbe.
  • Nagyon hatékony a fáradt bőr felfrissítésére, a sápadt, petyhüdt, vagy éppen túl érzékeny bőr tisztítására.

hajnalka39

2013. október 15.

Nekem nem tisztította a bőröm ,egy -két pattanás is megjelent az arcomon. Ezt az arctisztítót senkinek sem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 15.