Lanèche

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: hajnalka39, Módosítva: 2013. október 26.

Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krém összetevői egész éjszakán át fejtik ki öregedésgátló hatását. A krém növeli a bőr rugalmasságát és jelentősen feszesíti azt. Lassítja a degenerációs folyamatokat.

Növényi hatóanyagai szabadgyök-fogó, hidratáló, nyugtató hatásúak. A benne lévő vitaminkoktél antioxidáns hatású, anyagcsere szabályozó a bőr számára.

hajnalka39

2013. október 15.

Nagyon intenzív krém, de tudnunk kell hogy a hatóanyagok majdnem 10-20%-a!!!! szívódik be a bőrbe,ha erről a termékcsaládról beszélünk.Érzékeny bőrűeknek is ajánlom,hiszen én is az vagyok ,de több hónapos használat után allergiás tünetek jelentek meg az arcomon.A nappali Q10-es krémtől óvakodjanak az érzékeny bőrűek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 15.