Laneige

Ár:   $28   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2016. március 8.

Ár:   $28
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Két árnyalatú ajakrúzs az egyszerűen és gyorsan elérhető ombre ajkakért

10 változatban kapható

umpalumpa

2016. november 13.

Csak ősszel fedeztem fel a két-tónusú rúzsokat és mindenképp koreait szerettem volna, hogy utánozhassam az ombre ajakfestést. Kipróbáltam egy színűvel is és igazából jól sikerült, de megláttam ezeket és elcsábultam. Szokatlan szín, forma, kiszerelés, kell!
A világos szín kicsit túl világos nekem, a sötétebb szép, de összhatása elég hideg én pedig a melegebbeket kedvelem. Elég tartós, jól pigmentált a "szines" szín, a másik korrektor-szerű és állagra is kicsit morzsás. Mindenképp össze kell dolgozni valahogy, nem csak felkenem és slussz.Kicsit macera emiatt. Inkább a sötét stínt applikálom fel magában, vagy más rúzzsal kombinálva. Talán szerencsésebb színválasztás esetén jobban bejönne. Tulajdonképpen tetszik és örülök is neki, de nem totális kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 13.

Funnyface

2016. június 5.

Rajongva nézegettem mindig ezt a rúzst, aztán, amikor letettem egy nagyobb vizsgát, megajándékoztam magam vele. A rajongás megmaradt, nem csalódtam benne. Általában koreai ombre stílusban hordom a rúzsokat, tintákat, ehhez ennél tökéletesebb termék nincs talán. Nagyon érdekes formula, nem egy leevős, klasszikus rúzs. Csomagolása elegáns, egy kis gomb segítségével tolható ki a rúzs. Bordó-pink párosítású árnyalatot vettem, sajnos a számot nem tudom leolvasni...A világosabb és sötétebb árnyalat ferdén van összeillesztve, kísérletezést és gyakorlást igényelt, mire elsajátítottam a megfelelő technikát, milyen szögben tartsan felvitel közben. Pigmentáltsága talán inkább közepes, de felvitel közben egyenletes színt ad le. Ajkaim összemozsolásával könnyen eloszlatható, természetesebbé válik, szépem belesimul az ajkaim bőrébe. Színe tartós, megszínezi a bőrömet, és inkább szatén hatású. Idővel sajnos enyhén szárít, de az ajkaim ebből a szempontból extrém módon érzékenyek, állandóan szárazak. Viszont ez a rúzs nem emeli ki az elhalt bőr réteget, így télen is tudom használni. A világos színtől kicsit tartottam, nem mertem bátrabb, élénkebb színpárosítást rendelni, de nagyon természetes az összhatás az ajkaimon. Nem fogy belőle sok, sokáig elég lesz. Olvastam, hogy volt olyan, akinél szétvált a két szín, de az enyém még egyben van, lassan egy év után is. Gondolkodom, hogy az új szériából rendeljek, ezúttal élénkebb színben, de szerintem már elkapkodták...Egyedül az ára tart vissza, különben már biztosan rendeltem volna többet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 5.

Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene, Squalane, Caprylic/Capric Triglyceride, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Diisostearyl Malate, Methicone
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Triisostearate, Polyglyceryl-2 Diisostearate, Polyhydroxystearic Acid
Szilikonok: Methicone
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance

Squalane eo 1 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag