Lanolips

Ár:   €15   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Harold, Módosítva: 2021. március 26.

Ár:   €15
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Legfontosabb összetevője a lanolin, amely  a természet egyik szuper hidratáló terméke, és évezredek óta használják a bőr száraz és sérült bőrének javítására. Használható ajakra, könyökre vagy bármilyen érzékeny bőrfelületre.

Harold

2021. március 20.

Számomra ez a tökéletes ajakápoló, nagyon jól hidratál még télen is. Fényes réteget hagy maga után, mondhatni szájfény szerű, de a hatása isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lanolin