Lansinoh

Ár:   1790 Ft és 3990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   10 ml és 40 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szaboka79, az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Ár:   1790 Ft és 3990 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 40 ml
Lelőhely:   DM, Rossmann, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A világ legtisztább, legbiztonságosabb, 100%- ban természetes és teljesen hypoallergén bimbókréme. Adalékanyag, vegyi anyag, íz, szín, illatanyag és parabén mentes.

Az egyetlen lanolintermék, amely megkapta a British Allergy Foundation jóváhagyását és az USA-ba a La Leche Liga ajánlásával.

Lansinoh HPA Lanolin Bimbókrém - 40 ml
Ár: 3490 , Eladó: pandoca
Állapot: bontatlan - 40 ml, Helyszín: Pilisszentiván, fizetés: személyesen átvehető Budapest egyes pontjain is, vagy kérésre postázom
eeeee

2019. február 7.

40 milliset vettem meg és el fogom használni az utolsó cseppig az ereti funkciójának megfelelően, sőt lehetséges, hogy újra is veszem később.
Én használtam már a szülés előtt is kb egy hétig esténként, hogy "előkészítsem a mellbimbómat a szoptatásra és azóta is hűségesen kenegetem minden szoptatás után, bár már nem olyan érzékenyek a bimbóim, de jól esik egy kis ápolás.
Nem okoz gondot ha a baba szájába kerül, de én le szoktam törölni minden etetés előtt a Babylove melltörlő kendőjével.

eeeee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

fleur83

2019. február 7.

Már terhesség alatt kipróbáltam ajakápolónak, de eredeti funkcióját is csodásan ellátta. Alapdarab itthon. Még kisbabám arcára is kentem a hideg téli napokon.

fleur83
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

Lillababa

2019. január 16.

Két kis mintát is kaptam, kb az egyik felét se használtam el az első napokban, annyira kevés kell belőle, nagyon jól puhít, gyógyít. Akkor is aranyat ért, mikor pár hónap szoptatás után tejköveim lettek és azokat “kiműtöttem” magamnak, pedig az azért okozott szép harci sebeket. Aztán el akartam használni a maradékot(még mindig az első minta) és kiszáradt ajkakra(babának is,nekem is), kipirosodott orra kezdtem kenni, most ott tartok, hogy direkt erre a célra vettem egy 10 ml-es tudust. Drága, drága, de a legjobb ajakápoló és a mennyiséget beszorozva, annyiba kerül, mint a carmex, csak sokkal jobb és a kislányomra is kenhetem. Körömágybőrre tervezem kipróbálni legközelebb.

Lillababa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

Joaninha

2019. január 9.

Imádom! Többfunkciós, legjobb szer a durva, fájdalmas kirepedezések gyógyítására.

Joaninha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

pandoca

2018. november 19.

Nem olcsó, de sokáig elég, mert nagyon kevés is elég belőle. Nagyon szépen "karbantartott" a szoptatás/fejés alkalmával...

pandoca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

pappevi1975

2018. november 1.

Nagyon szuper, beváltotta a róla írt pozitív tulajdonságokat!
Az árát tekintve valóban nem olcsó, de nagyon megéri egyrészt a hatásossága, vmint tisztasága miatt.
Csak ajánlani tudom!!!

pappevi1975
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

Nagyon szuper, beváltotta a róla írt pozitív tulajdonságokat!
Csak ajánlani tudom!!!

Vica75

2018. szeptember 24.

Gyakori szájzug repedésemre vettem, hátha jó lesz alapon. Sajnos nem vált be,gyorsabban gyógyul,ha hagyom kiszáradni,hámosodni. 3 gyereket szültem,szoptattam,bőven volt részem olyan bimbórepedésben,hogy a falat kapartam. Ennek a lanolinnak egyetlen pozitív tulajdonsága,hogy nem kell lemosni. Igen, egy edzetlen mellbimbónak az a dolga,hogy kirepedjen. És ez bizony fáj. Fogat összeszorírva, akkor is szoptatni kell, és ahogy hozzászokik a mellbimbó a szoptatáshoz, el fog múlni a sebesedés is.

Vica75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

LaNara

2018. augusztus 17.

Ez a krém nagyon király! A szoptatás első pár hetében a legjobb barátom volt. Azonnal enyhíti a fájdalmat és következő szoptatásig rendbehozza a helyzetet annyira, hogy ne folyjon az ember könnye. :D
Szerencsére a kislányom nagyon ügyes volt úgyhogy csak 1-2 hétig használtam de a 10ml-s kiszerelés még így sem fogyott el. Mióta nincs rá szükség a rendeltetésszerinti területen azóta a férjem a nátha után kipirosodott orrára használja és oda is nagyon bevált azt mondta. :)

LaNara
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

zsozso29

2017. december 4.

Tényleg csodaszer ez a krém! :-) A legjobb az, hogy felkenés után azonnal hat, hűsít és nem kell újra meg újra kenni ahhoz hogy tartós legyen az eredmény! Valóban elég drága, de nagyon keveset kell egyszerre felhasználni belőle, sokáig kitart!

zsozso29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Dytta

2017. december 3.

Így 3-4 hónap távlatából is kétes érzéseim vannak a termékkel kapcsolatban. Valamennyire segített, főként abban, hogy a kisebesedett mellbimbón nem száradt ki a seb. Persze valószínűleg az első napokban-hetekben kenheted akármivel a mellbimbóidat, ami ki van szívva és ki van sebesedve, annak idő kell.
Végül nem tudom, hogy a következő gyereknél fogom-e használni, mivel hiába töröltem le szoptatás előtt, a lányom szája körül piros kiütések lettek, amik (miután már nem használtam a terméket) egy hét alatt hámlással múltak el. Szóval csak óvatosan és nem csak letörölve, hanem lemosva alkalmaznám. Jah és igen, ahogy már előttem is említették elég drága

Dytta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

Hidratálók: Lanolin