Lansinoh

Ár:   1790 Ft és 3990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   10 ml és 40 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szaboka79, az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Ár:   1790 Ft és 3990 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 40 ml
Lelőhely:   DM, Rossmann, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A világ legtisztább, legbiztonságosabb, 100%- ban természetes és teljesen hypoallergén bimbókréme. Adalékanyag, vegyi anyag, íz, szín, illatanyag és parabén mentes.

Az egyetlen lanolintermék, amely megkapta a British Allergy Foundation jóváhagyását és az USA-ba a La Leche Liga ajánlásával.

Ár: 2100 , Eladó: Nenumano
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Dunaföldvár, fizetés: Előreutalás után postázom.

Babsszi

2020. május 11.

Az ajkaimra vettem, arról fogalmam sincs, hogy bimbóápolóként hogy működik. A termék nagyon testes, vastag, iszonyat kevés kell belőle. Sajnos egyelőre még nem találtam olyan ajakápolót ami tényleg 100%-ig használna hát gondoltam adok ennek egy esélyt mert nagyon sok jót hallottam róla. A nagyon kiszáradt számra szoktam használni(ami nálam igen gyakori, kb. heti 1-2 alkalom), lefekvés előtt viszonylag vastagon felkenem és úgymond "ajakmaszk"-ként fent hagyom. Ha előtte leradírozom az elhalt hámsejteket akkor másnap reggelre csodálatosan puhák az ajkaim, radírozás nélkül azért nem tökéletes a végeredmény és sajnos hosszútávon nem is megoldás a száraz ajkakra. Napközben is néha felkenem, csodálatosan fényes lesz tőle az ajkam, mintha egy szájfény lenne rajtam, viszont nagyon ragacsos, nem kényelmes viselet és lassan szívódik be, szóval én inkább estére ajánlom. Nyilván vannak olcsóbb ajakápolók, de szerintem ez jóval többet tud mint a legtöbb ráadásul mivel nagyon kevés kell belőle így gondolom tovább ki is tart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

gaz1ra

2020. április 16.

Egyik kedvencem az ajkakra a lanolin, emiatt esett erre a választásom a drogériában. Könnyen beszerezhető, nem túl ragacsos, szuper használni és szépen rendbe rakja a száraz ajkakat. Mindig van nálam, de jobban szeretem éjszakára használni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

Mia0602

2020. március 7.

Bimbó ápolónak a 100%-os tisztaságú lanolin miatt biztonságos a kisbabának.
De ajakápolóként nekem nagyon vegyes érzéseim vannak. Nagyon sokan ajánlották ezért én is megvettem.
Annyira jól nem hidratálja a számat, hogy csodaterméknek minősítsem, és ezért az árát is sokallom. A rúzsaim viszont szépen mutatnak, ha ezt kenem alájuk.
Pár óra múlva azonban úgy érzem, hogy teljesen száraz a szám akkor is ha nincs rajtam rúzs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 7.

Bimbó ápolónak a 100%-os tisztaságú lanolin miatt biztonságos a kisbabának.

Doridia

2020. január 21.

Ajakbalzsamként használom és nem akarom elkiabálni de megtaláltam az eddigi legjobbat pedig már túl vagyok egy pár ajakbalzsam próbán. Vannak kedvencek továbbra is, de ha valami ütős, gyors segítség kell télen, szerintem ez a kis bimbóvédő a legjobb ajakbalzsam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 21.

Kozmi2

2019. október 31.

Először nagyon nem tetszett az ára, tekintve a méretét, de abszolút megérte. A sebes tetületet 2 nap alatt helyre hozta, pedig a kislányom véresre kezdte. Csodaszer! Ajánlom első gyermekes, szoptatásban tapasztalatlan kismamáknak. Néha a kiszáradt ajkamra is használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

Moringa

2019. szeptember 6.

Ajakbalzsamnak és repedezett bőrre vásároltam. Sajnos a kezdeti örömöm után nem hozta a várt eredményt. Nem rossz, de van nála sokkal jobb is. Valószínű bimbókrémnek jobban megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

zalla

2019. július 4.

A babavárás alatt sokat olvastam a termékről. Őszintén szólva nem nyűgözött le az ára, de a védőnőm ajánlása és a krémmániás vélemények alapján gondoltam azért megveszem a kis kiszerelést. A kórházban még egy másik terméket próbáltam, ami sajnos nem igazán vált be, így előkerült ez a balzsam. Meglepő módon tényleg gyorsan rendbe tette az érzékeny, sebes részeket. Szerencsére elég kis mennyiség elég egyszerre belőle. Így azt kell mondjam, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

Nykus86

2019. június 15.

Nekem csodát tett az újszülött kis raptorom tanulóidőszakában. A mellem kiszáradt, kirepedt, szétnyílt, vérzett, aztán kisebesedett. Ez a krém maximálisan helyrehozta és másfél hét után már semmiféle fájdalmat nem éreztem a szoptatásnál. Többször újravettem, szárazság esetén továbbra is alkalmazom (akár száraz ajakra, bőrfelületre).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

Szilvii3

2019. június 10.

Imádom! Nem csak a szoptatás idejére a mellbimbók ápolására vált be, hanem bármilyen hámsérülés gyógyítására. Pár nap alatt csodát tesz a sérült bőrfelülettel. Szintén egy olyan termék, amit az egész család tud használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

Betty81

2019. május 4.

Ez tényleg pénzkidobás, de elsősorban nem a hatása miatt (bár az sem valami nagy szám), hanem a horrorisztikusan magas ára miatt. Ez a termék - állítólag - kizárólag 100% lanolint tartalmaz... 100% lanolint, gyógyszertárban (igaz egy fehér tégelyben, de kit érdekel!), 10 ml-t, 150 forintért lehet kapni! Ezek szerint a csomagolást kell megfizetni!? Véleményem szerint ez indokolatlanul sok! A hatásáról annyit, hogy esetleg a száj ápolására megfelelő, de nekem rendszeres használata ellenére kisebesedtek, berepedtek, begyulladtak a mellbimbóim és be is kövesedett a tej, így nagyon fájdalmas volt a szoptatás. Szerencsére váltottam a kedvenc körömvirág balzsamomra, ami napok alatt rendbe hozta a "károkat", azóta, szintén rendszeres használat mellett, semmi gondom nincs. Elmúlt a fájdalom is. Ja és ennek a terméknek is 200-300 forint között van az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 4.

Hidratálók: Lanolin