Lansinoh

Ár:   1790 Ft és 3990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   10 ml és 40 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szaboka79, az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Ár:   1790 Ft és 3990 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 40 ml
Lelőhely:   DM, Rossmann, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A világ legtisztább, legbiztonságosabb, 100%- ban természetes és teljesen hypoallergén bimbókréme. Adalékanyag, vegyi anyag, íz, szín, illatanyag és parabén mentes.

Az egyetlen lanolintermék, amely megkapta a British Allergy Foundation jóváhagyását és az USA-ba a La Leche Liga ajánlásával.

Doridia

2020. január 21.

Ajakbalzsamként használom és nem akarom elkiabálni de megtaláltam az eddigi legjobbat pedig már túl vagyok egy pár ajakbalzsam próbán. Vannak kedvencek továbbra is, de ha valami ütős, gyors segítség kell télen, szerintem ez a kis bimbóvédő a legjobb ajakbalzsam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 21.

Kozmi2

2019. október 31.

Először nagyon nem tetszett az ára, tekintve a méretét, de abszolút megérte. A sebes tetületet 2 nap alatt helyre hozta, pedig a kislányom véresre kezdte. Csodaszer! Ajánlom első gyermekes, szoptatásban tapasztalatlan kismamáknak. Néha a kiszáradt ajkamra is használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

Moringa

2019. szeptember 6.

Ajakbalzsamnak és repedezett bőrre vásároltam. Sajnos a kezdeti örömöm után nem hozta a várt eredményt. Nem rossz, de van nála sokkal jobb is. Valószínű bimbókrémnek jobban megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

zalla

2019. július 4.

A babavárás alatt sokat olvastam a termékről. Őszintén szólva nem nyűgözött le az ára, de a védőnőm ajánlása és a krémmániás vélemények alapján gondoltam azért megveszem a kis kiszerelést. A kórházban még egy másik terméket próbáltam, ami sajnos nem igazán vált be, így előkerült ez a balzsam. Meglepő módon tényleg gyorsan rendbe tette az érzékeny, sebes részeket. Szerencsére elég kis mennyiség elég egyszerre belőle. Így azt kell mondjam, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

Nykus86

2019. június 15.

Nekem csodát tett az újszülött kis raptorom tanulóidőszakában. A mellem kiszáradt, kirepedt, szétnyílt, vérzett, aztán kisebesedett. Ez a krém maximálisan helyrehozta és másfél hét után már semmiféle fájdalmat nem éreztem a szoptatásnál. Többször újravettem, szárazság esetén továbbra is alkalmazom (akár száraz ajakra, bőrfelületre).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

Szilvii3

2019. június 10.

Imádom! Nem csak a szoptatás idejére a mellbimbók ápolására vált be, hanem bármilyen hámsérülés gyógyítására. Pár nap alatt csodát tesz a sérült bőrfelülettel. Szintén egy olyan termék, amit az egész család tud használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

Betty81

2019. május 4.

Ez tényleg pénzkidobás, de elsősorban nem a hatása miatt (bár az sem valami nagy szám), hanem a horrorisztikusan magas ára miatt. Ez a termék - állítólag - kizárólag 100% lanolint tartalmaz... 100% lanolint, gyógyszertárban (igaz egy fehér tégelyben, de kit érdekel!), 10 ml-t, 150 forintért lehet kapni! Ezek szerint a csomagolást kell megfizetni!? Véleményem szerint ez indokolatlanul sok! A hatásáról annyit, hogy esetleg a száj ápolására megfelelő, de nekem rendszeres használata ellenére kisebesedtek, berepedtek, begyulladtak a mellbimbóim és be is kövesedett a tej, így nagyon fájdalmas volt a szoptatás. Szerencsére váltottam a kedvenc körömvirág balzsamomra, ami napok alatt rendbe hozta a "károkat", azóta, szintén rendszeres használat mellett, semmi gondom nincs. Elmúlt a fájdalom is. Ja és ennek a terméknek is 200-300 forint között van az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 4.

mano

2019. március 1.

Aranyárban mérik, de megéri! Nekem igazi barrakúda babám van, ha egyszer ráharap mohón el sem engedi vagy 20 percig, ezért e nélkül a krém nélkül élni se tudnék. Továbbra is érzékenyek a bimbóim, viszont nem sebesek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

VeronikaB

2019. február 24.

Szuper krém. Eredeti célra is tökéletes, de a maradékot a nagyon kiszáradt számra kentem, és nagyon jót tett. Azóta újra vettem ajakápolónak, sőt, betegség szezonban amikor egyfolytában orrot fúlyok, orromra is kenem, és így alig pirosodik ki. Kisfiam orrára és szájára is használom ilyenkor.
Elég masszív krém, sűrű, de jól kenhető, még akár szájfénynek is jó.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

Elég masszív krém, sűrű, de jól kenhető, még akár szájfénynek is jó.:)

eeeee

2019. február 7.

40 milliset vettem meg és el fogom használni az utolsó cseppig az ereti funkciójának megfelelően, sőt lehetséges, hogy újra is veszem később.
Én használtam már a szülés előtt is kb egy hétig esténként, hogy "előkészítsem a mellbimbómat a szoptatásra és azóta is hűségesen kenegetem minden szoptatás után, bár már nem olyan érzékenyek a bimbóim, de jól esik egy kis ápolás.
Nem okoz gondot ha a baba szájába kerül, de én le szoktam törölni minden etetés előtt a Babylove melltörlő kendőjével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

Hidratálók: Lanolin