KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lansinoh

Ár:   1790 Ft és 3990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   10 ml és 40 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szaboka79, az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Ár:   1790 Ft és 3990 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 40 ml
Lelőhely:   DM, Rossmann, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A világ legtisztább, legbiztonságosabb, 100%- ban természetes és teljesen hypoallergén bimbókréme. Adalékanyag, vegyi anyag, íz, szín, illatanyag és parabén mentes.

Az egyetlen lanolintermék, amely megkapta a British Allergy Foundation jóváhagyását és az USA-ba a La Leche Liga ajánlásával.

Lansinoh HPA Lanolin Bimbókrém - 40 ml
Ár: 3490 , Eladó: pandoca
Állapot: bontatlan - 40 ml, Helyszín: Pilisszentiván, fizetés: személyesen átvehető Budapest egyes pontjain is, vagy kérésre postázom

Vica75

2018. szeptember 24.

Gyakori szájzug repedésemre vettem, hátha jó lesz alapon. Sajnos nem vált be,gyorsabban gyógyul,ha hagyom kiszáradni,hámosodni. 3 gyereket szültem,szoptattam,bőven volt részem olyan bimbórepedésben,hogy a falat kapartam. Ennek a lanolinnak egyetlen pozitív tulajdonsága,hogy nem kell lemosni. Igen, egy edzetlen mellbimbónak az a dolga,hogy kirepedjen. És ez bizony fáj. Fogat összeszorírva, akkor is szoptatni kell, és ahogy hozzászokik a mellbimbó a szoptatáshoz, el fog múlni a sebesedés is.

Vica75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

LaNara

2018. augusztus 17.

Ez a krém nagyon király! A szoptatás első pár hetében a legjobb barátom volt. Azonnal enyhíti a fájdalmat és következő szoptatásig rendbehozza a helyzetet annyira, hogy ne folyjon az ember könnye. :D
Szerencsére a kislányom nagyon ügyes volt úgyhogy csak 1-2 hétig használtam de a 10ml-s kiszerelés még így sem fogyott el. Mióta nincs rá szükség a rendeltetésszerinti területen azóta a férjem a nátha után kipirosodott orrára használja és oda is nagyon bevált azt mondta. :)

LaNara
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

zsozso29

2017. december 4.

Tényleg csodaszer ez a krém! :-) A legjobb az, hogy felkenés után azonnal hat, hűsít és nem kell újra meg újra kenni ahhoz hogy tartós legyen az eredmény! Valóban elég drága, de nagyon keveset kell egyszerre felhasználni belőle, sokáig kitart!

zsozso29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Dytta

2017. december 3.

Így 3-4 hónap távlatából is kétes érzéseim vannak a termékkel kapcsolatban. Valamennyire segített, főként abban, hogy a kisebesedett mellbimbón nem száradt ki a seb. Persze valószínűleg az első napokban-hetekben kenheted akármivel a mellbimbóidat, ami ki van szívva és ki van sebesedve, annak idő kell.
Végül nem tudom, hogy a következő gyereknél fogom-e használni, mivel hiába töröltem le szoptatás előtt, a lányom szája körül piros kiütések lettek, amik (miután már nem használtam a terméket) egy hét alatt hámlással múltak el. Szóval csak óvatosan és nem csak letörölve, hanem lemosva alkalmaznám. Jah és igen, ahogy már előttem is említették elég drága

Dytta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

brbara

2017. november 20.

Isten áldása ez a krém. Biztos vagyok benne, hogy nem éltem volna túl a szoptatás első heteit nélküle. Nem 5, hanem 100csillagos termék.

brbara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

asztromélia

2017. október 3.

Update: Par napja elfogyott, sporolas celjabol a DM-est vettem meg, hogy jo lesz az is. Nem kellett volna, ugy faj a mellbimbom,hogy na, nem apol semmit sem. Holnap megyek ujabb tubus Lansinohert.

A vedonom ajanlotta, hogy ezt a kremet vegyem, iszonyat draga, de ugy voltam vele, legyen. Elso babas anyuka vagyok, minden szoptatas utan hasznalom, a borom allapota csillagos 5os. Ajanlom minden kismamanak. Elonye hogy nem kell lemosni mikor kovetkezik a szopi. Iszonyu suru, ero kell kinyomni a tubusbol es nagyon ragacsos, alig tudom lemosni a kezemrol. A ruhabol 40 fokos mosasban nem jon ki.

asztromélia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 3.

zsatima

2017. június 13.

Nagyon jó!!! Első szült anyukaként a kicsi sebesre repedezettre csócsálta a cicim mikorra megtanult rendesen cicizni (6.hét). Már sírtam ha közelget a szoptatási idő annyira fájt, de ez a többi krémmel ellentétben 3 nap alatt rendbe hozta és a fájdalom is enyhült közben. Kicsit húzós az ára de nagyon megéri

zsatima
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Ella

2017. május 18.

Védőnőm hozott belőle mintát és valamelyik kórházi csomagban is ott lapult egy. Nem rossz, de csodát nem tesz, kellene így is regenerálódási idő, de ugye a szoptatást nem szabad abbahagyni. Különben nézegettem már a nagyobb gyerekeim születése körüli időkben is, de iszonyú drága. :( Sokkal jobban megéri a pár 100 Ft-os gyógyszertári lanolin (ennek is a lanolin a fő hatóanyaga). Az hatalmas mennyiség potom pénzért és ugyanazt tudja, mint a Lansinoh. Csak sok gyógyszertárban beszélik le róla az anyukákat és ajánlják helyette pl. a Garmastant.

Ella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Judit1213

2017. március 20.

A kórházi csomagban volt egy kis minta belőle és életmentő volt, mert a Garmastan krém amit vettem erre az alkalomra finoman szólva sz..t sem ért! Keletkezett egy vérhólyag a bimbómon amit este bekentem a krémmel és reggelre eltűnt. Nem hittem a szememnek! A szülész orvosom azt mondta hogy egy csodaszer, és igaza volt! Azóta vettem egy "nagy" tubusosat belőle és használtam már ajakápolóként, a kisfiam amikor megkarmolta az arcát és kicsi seb lett, azt is bekentem vele, másnapra nyoma sem volt! Igazi csodaszer, aranyárban mérik, de megéri megvenni! Minden kismamának csak ajánlani tudom! :)

Judit1213
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

ASGG

2017. február 28.

Én néhány éve hallottam erről először, nem volt egyszerű beszerezni sem. Azóta viszont állandó lakosa a tatyónknak. Hivatalosan bimbikrém, de nagyon jó arra is, hogy kezdetekben megtapassza a bimbóvédőt a megfelelő helyre. Én ugyanis eleinte használtam pár napot azt is. Szopizás után sem repült, mi használjuk ajakápolóként, nózikrémként, sőt mondhatni mindenhol, ahol érzékeny, száraz bőrfelület keletkezik valamilyen csodás okból kifolyólag. Gyakorlatilag aranyárban van, de legalábbis a libamájjal vetekszik, viszont nagyon kevés elég belőle, tényleg kevés, mondjuk gombostűhegynyi és eszméletlenül sokoldalúan használható. Summa summarum, nálunk ez 10/10. Csak egy apró megjegyzés, olvasgattam a kommenteket, sokan panaszkodtak a repedezett bimbikre, nekem arra a következő kombináció volt a nyertes: szopi után cici mosás, szárazra törlés, pici tejcsi kipréselése és szétkenegetése a sajgó felületen, majd ennek száradás után lansinoh. Mindenféle vérzés és seb nélkül átvészeltük így ezt az egyébként csodás időszakot. Most várjuk a 3. babucit, remélem ez nála ill. vele is beválik :)

ASGG
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 28.

Hidratálók: Lanolin