Lansinoh

Ár:   1790 Ft és 3990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   10 ml és 40 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szaboka79, az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Ár:   1790 Ft és 3990 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 40 ml
Lelőhely:   DM, Rossmann, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A világ legtisztább, legbiztonságosabb, 100%- ban természetes és teljesen hypoallergén bimbókréme. Adalékanyag, vegyi anyag, íz, szín, illatanyag és parabén mentes.

Az egyetlen lanolintermék, amely megkapta a British Allergy Foundation jóváhagyását és az USA-ba a La Leche Liga ajánlásával.

Ár: 3000 , Eladó: tzs
Állapot: új, gyári fólia rajta, Helyszín: Budapest III., fizetés: személyes átvétel
Ár: 2800 , Eladó: Ancico
Állapot: Pár napig használt., Helyszín: Miskolc, fizetés: Előre fizetés után foxpost, posta is lehetséges.

Katita

2021. augusztus 11.

Száraz, érzékeny, ekcémás bőrömön szuperül helyrehozta az első trimeszteri irritált bőrt ezen a területen

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 11.

KalozPepi

2021. június 28.

Alapvetően szoptatáshoz vettem, de közben rájöttem, hogy ajakápolònak és zsebkendőtől kidörzsölt orra is nagyon jó. Nekem bevált, nyilván, szoptatásnál meg kell szoknia az igénybevételt a mellnek, azt nem tudja elmulasztani, de hámsérülésre jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 28.

Dyana91

2021. február 27.

Terhességem alatt nagyon ki volt száradva a mellbimbóm. Sokat kenegettem, de semmit nem használt, viszont az egyszerű shea vaj csodákat művelt. Szerencsére szoptatáskor már nem volt rá szükségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 27.

MNNiko

2021. február 21.

Többet is kirpóbáltam szoptatás alatt. Ezt bár lemosni nem kell és a hirtelen viszkető, érzékeny cicire SOS megoldás, de hosszú távon nem ér semmit sajnos.
Garmastan-t elég 1szer kenni egy nap. Ezt minden szopi után kentem...
Nagyon kevés kell belőle, de még akkor is egy undi, zsír réteg lesz csak a bőrön,nyilván mivel a lanolin = zsír.

Nem rossz, de hosszú távon nem használ és nekem a zsíros réteg is kellemetlen. Mivel nem kell lemosni szopi előtt ezért a kisfiam szája is teljesen fényes, zsíros volt tőle mindig...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

Garmastan-t elég 1szer kenni egy nap. Ezt minden szopi után kentem...

Mamamacica

2021. január 23.

Semmit nem ért.
Sajnos amíg a mellbimbó hozzá nem szokik ahhoz, hogy folytonos dörzsölésnek van kitéve a szoptatás által, addig hiába kened bármivel, nem fog használni.
Nekem ez kb. 4 hónapba telt. Nem volt lenőve a nyelvfék, jó volt a mellre helyezés és a szopási technika is. (érzékeny bőröm van) Hiába kentem minden egyes szoptatás után ezzel vagy a Babydream-mel, nem sokat javítottak a helyzeten. Ez talán egy picit jobb volt, mint a másik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 23.

Semmit nem ért.

chiocciola

2020. július 21.

legjobb, nagyon ajánlom szoptatáshoz! icipici elég

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

legjobb, nagyon ajánlom szoptatáshoz! icipici elég

Babsszi

2020. május 11.

Az ajkaimra vettem, arról fogalmam sincs, hogy bimbóápolóként hogy működik. A termék nagyon testes, vastag, iszonyat kevés kell belőle. Sajnos egyelőre még nem találtam olyan ajakápolót ami tényleg 100%-ig használna hát gondoltam adok ennek egy esélyt mert nagyon sok jót hallottam róla. A nagyon kiszáradt számra szoktam használni(ami nálam igen gyakori, kb. heti 1-2 alkalom), lefekvés előtt viszonylag vastagon felkenem és úgymond "ajakmaszk"-ként fent hagyom. Ha előtte leradírozom az elhalt hámsejteket akkor másnap reggelre csodálatosan puhák az ajkaim, radírozás nélkül azért nem tökéletes a végeredmény és sajnos hosszútávon nem is megoldás a száraz ajkakra. Napközben is néha felkenem, csodálatosan fényes lesz tőle az ajkam, mintha egy szájfény lenne rajtam, viszont nagyon ragacsos, nem kényelmes viselet és lassan szívódik be, szóval én inkább estére ajánlom. Nyilván vannak olcsóbb ajakápolók, de szerintem ez jóval többet tud mint a legtöbb ráadásul mivel nagyon kevés kell belőle így gondolom tovább ki is tart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

gaz1ra

2020. április 16.

Egyik kedvencem az ajkakra a lanolin, emiatt esett erre a választásom a drogériában. Könnyen beszerezhető, nem túl ragacsos, szuper használni és szépen rendbe rakja a száraz ajkakat. Mindig van nálam, de jobban szeretem éjszakára használni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

Mia0602

2020. március 7.

Bimbó ápolónak a 100%-os tisztaságú lanolin miatt biztonságos a kisbabának.
De ajakápolóként nekem nagyon vegyes érzéseim vannak. Nagyon sokan ajánlották ezért én is megvettem.
Annyira jól nem hidratálja a számat, hogy csodaterméknek minősítsem, és ezért az árát is sokallom. A rúzsaim viszont szépen mutatnak, ha ezt kenem alájuk.
Pár óra múlva azonban úgy érzem, hogy teljesen száraz a szám akkor is ha nincs rajtam rúzs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 7.

Bimbó ápolónak a 100%-os tisztaságú lanolin miatt biztonságos a kisbabának.

Doridia

2020. január 21.

Ajakbalzsamként használom és nem akarom elkiabálni de megtaláltam az eddigi legjobbat pedig már túl vagyok egy pár ajakbalzsam próbán. Vannak kedvencek továbbra is, de ha valami ütős, gyors segítség kell télen, szerintem ez a kis bimbóvédő a legjobb ajakbalzsam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 21.

Hidratálók: Lanolin