Lanvin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2014. június 27.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegy: citrom levél, orgona,

Szívjegy: lila akác, tea levél, barack virág

Alapjegy: cédrus, ámbra, pézsma

maybeshesamaybelline

2016. augusztus 15.

születésnapomra kaptam, szeretem nagyon :) én nem érzem mondjuk annyira tartósnak, de mások megérzik rajtam az illatát, elvileg ez a lényeg :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

bullrot

2016. március 26.

Ó, hogy én mennyire imádtam ezt az illatot.. Az eredeti Eclat D'arpege és az újabb verziók se jönnek be, de ez nagyon megtetszett. Sajnos csak 1 évig élvezhettem, mert annyira változtak az illatpreferenciáim, hogy ezt már csak kényszerből használom. Nagyon könnyed illatú, tartása is elég jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

nyarigabi

2015. február 16.

Uncsi, kicsit barackos, kicsit virágos illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 16.

Uncsi, kicsit barackos, kicsit virágos illat.