Lanvin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ViviAnne, Módosítva: 2016. április 8.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2015

Fejillat: körte

Szívillat: jázmin, rózsa, frézia

Alapillat: fehér pézsma, szantálfa

angelina69

2019. augusztus 11.

Gyári fújkálós minta volt ez is. Szerintem azt a "van már ilyen sok" kategóriát gyarapítja. Kellemes, nagyon légies, bőrközeli illat. Az eleje nagyon zöld. Rügyfakadás, levelek zöldje. Később megjelenik benne a könnyed virágosság. Biztonsági játékos. Én biztosan tavasszal és nyáron hordanám, de nem csavarta el az orromat annyira, hogy egy egész üveggel legyen itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Micike68

2019. július 11.

Csak azért vettem meg, mert valami könnyedebb illatot szerettem volna, és ő éppen akciós volt. Akkor és ott jó ötletnek tűnt, később azonban rájöttem, hogy elhamarkodottan döntöttem. Az én bőrömön az első 10 percig nagyon finom, könnyed, virágos illatot produkál, de aztán átvált egy nehéz, meghatározhatatlan kellemetlen szaggá. A tartóssága is szinte a nullával egyenlő rajtam, ami a parfüm lecsengését tekintve inkább előnye, mint hátrány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 11.

Csilluci

2019. június 20.

Számomra maga az ártatlan csoda! Olyan kis finom, könnyű, szerény, virágos illat, amit tényleg csak az érez, akit én akarok, hogy érezze. Ha éppen nem akarok feltűnősködni, csak magam miatt használok parfümöt, hogy ÉN jól érezzem magam, akkor ezt választom.

Az ára meg végképp baráti...

Van egy új darabom is belőle, amit ajándékba kaptam, ezt továbbadnám jó szívvel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 20.

Az ára meg végképp baráti...

Vaslady

2018. november 24.

Nagy elánnal osztotta az eladólány a vásárlásomhoz,hiszen 2 darab mintát is becsomagolt.
Nos Ő is a "semmik"illatcsaládba tartozik,ahol már szerepel pár név.
10 perc után semmi,addig egész jó kis könnyű virágos illat lenne(lehetne).
Fréziás-rózsás-jázminos,tovább nem tudom értékelni...mert hopp elillant :(.
Kb.egy óra múlva,nagyon halványan érezni,de csak ha teljesen felefurom az orrom a csuklómba :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 24.

Nos Ő is a "semmik"illatcsaládba tartozik,ahol már szerepel pár név.
10 perc után semmi,addig egész jó kis könnyű virágos illat lenne(lehetne).
Fréziás-rózsás-jázminos,tovább nem tudom értékelni...mert hopp elillant :(.

ulee86

2018. március 2.

Nagy csalódás volt ez a parfüm. Imádom a virágos illatokat, első illatolásra szerelem volt, meg is vettem, mert amúgy is le volt akciózva. Sajnálatos módon parfümnek nem nevezhető a minősége, magamra fújom és szó szerint fél órát se bír a bőrömön. Nagy kár, mert egy jópofa üvegben egy kellemes tavasz illat annyira tuti választásnak tűnt. Most hogy így olvasom a véleményeket, nem csoda, hogy rögtön rákattantam, korábban évekig a Chanel Chance eau tendre volt a signature illatom, amire a véleményezők szerint annyira hajaz. Őszintén szólva most már csak a lakásban használom illatosítónak, levegőbe permetezve zárt helyen legalább van némi tartóssága, de egyébként nagyon gyenge, 100% pénzkidobás volt. Akkor inkább 3szor ennyit kiadok egy jobb minőségért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

Tamcsi

2018. február 6.

Meg kell védenem szegénykét!
Mivel igen jó àron láttam még a *ossmann-ban, gondoltam mi baj lehet, ha ismeretlenül megveszem.
Otthon, ahogy magamra fújtam, egyből az jutott eszembe, hogy ilyenem már van itthon, csak azt Chanel-ék készítették Chance Eau Tendre néven és pontosan 5* ennyibe került....
Egyből elkezdtem véleményeket keresni a neten, és azon túl, hogy mások is észrevették a hasonlóságot, többen kifogásoltàk a tartóssàgàt. Nos én a 2 fújàst is néha soknak érzem, ami min. 5-6 óràig kitart, szóval rajtam viszonylag tartós és a szillàzsa is rendben van (szemben az Eau Tendre -vel, mert azt kb. fél óráig sem érzem magamon, bàrmennyit is fújok belőle). Az elégedetlenkedők most rávàghatnàk, hogy persze most tél van, hideg idő, és nem most van itt az ő (illetve a tesztelés) ideje, hanem tavasszal/nyàron stb....
Egyébként gyönyörű tavaszi viràgillat: tiszta kedves, könnyű, angyali.....mondhatjuk kislàny/fruska illatnak is, de én akkor is IMÀDOM!
Ja és és az anyaillathoz semmi köze......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 6.

Meg kell védenem szegénykét!
Ja és és az anyaillathoz semmi köze......

senskin

2016. július 27.

Olyan kis babás, fruskás illat. Romantikusoknak, álmodozóknak. Olyan hölgyeknek, akik egy kicsit a föld felett járnak rózsaszín napszemüvegben. Nem komoly, de derűs illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 27.

nyarigabi

2016. július 3.

Mi a kutya fülének kellett egy totális MJ Daisy hasonmás? Jó illat ez is az is, hasonlóan botrányos tartóssággal. De minek két ugyanolyan?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 3.

Krisz78

2016. május 14.

Könnyed kis tavaszi fuvallat a kedvenc "összetevőimmel".
Csuklóra fújás után 15 perccel sajnos már nem éreztem belőle SEMMIT.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

Könnyed kis tavaszi fuvallat a kedvenc "összetevőimmel".
Csuklóra fújás után 15 perccel sajnos már nem éreztem belőle SEMMIT.