Lanvin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pr. Nóra, Módosítva: 2013. május 30.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek: mandarin, fekete áfonya, édesgyökér, tubarózsa, rózsa, szantál

Erikaaida

2019. szeptember 8.

Fájt tőle a fejem, valószínűleg a tubarózsa-édesgyökér kombináció irritált. Az üvege szépséges, egyszerű, letisztult. Az ára kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Kornelia14

2018. augusztus 9.

Nekem abszolút kedvenc illatok egyike. Igaz, valóban kissé maszkulin és karcos az elején, de ezt követően virágosba fordul (leginkább friss fehér virágokat érzek). A zöld illatok közé sorolnám leginkább némi fűszeres beütéssel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Betticupcake

2018. július 13.

Miről beszéltek? Hol itt az édes illat? Annyira fűszeres hogy engem nagyon zavar. Kicsit a Guess Seductive-re emlékeztet de az még mindig jobb mint ez. Sehol egy gyümölcs, sehol egy virág illat. Tömény fűszeres, szószerint számomra büdös pacsuli szag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

wildrose

2018. május 23.

Merész, pikáns, szuggesztív és hangsúlyos illat. Kifújáskor az áfonya édessége dominál, leszáradáskor púderesebbé válik, előbújik a tubarózsa jellegzetes illata. Magabiztos, minden álszerénység nélküli, lendületes, tudatos, erős akaratú, nagy formátumú egyéniségen tudom elképzelni, aki spontán, elegáns és nagyon nőies. Nagyon tartós illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 23.

boglarkakoncz

2018. április 4.

Nagy szerelemillatom, már másodjára vettem újra és nem tudom megunni, számomra különleges édes-púderes-virágos illat, elegáns de mégis hétköznapi. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

Sheila

2018. március 27.

Még csak egy napja birtoklom, de megpróbálok írni róla. Vakvásárlás volt, nem volt belőle kint teszter, de olyan baráti áron volt, hogy az itteni vegyes vélemények sem tudtak eltántorítani, így hazajött velem. Nos, nekem bejött. Valóban nem egy világrengető darab, de igen szerethető. "Me", azaz "Én" és ennek eleget is tesz: első fújásra nekem kicsit karcos, kicsit gyógynövényes, kicsit maszkulin, de pár perc után beédesedik a bőrömön és onnantól egybeolvad velem, azaz olyan lesz, mint a bőröm illata fürdés után, tusfürdő, sampon, frissen mosott ruha, hintőpor...lágy, puha, tiszta, bújós, meleg, komfortos. Egyszerűen jól érzem magam benne. Emellett számomra picit sem unalmas, nem is elcsépelt, nem jön szembe úton-útfélen. Nem harap, nem bánt, nem fog egy kollégám sem fejfájást kapni tőle és nem húzok vele csíkot magam után. Tartóssága nem kiemelkedő, de nem is rossz, hamar bőrközelivé válik, de ott aránylag tartósan érezhető marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 27.

Luna1024

2017. november 3.

Ajándékba kaptam belőle pici mintát egy jól sikerült csere mellé, de a sok egyéb új szerzeményem mellett csak most jutottam el oda, hogy egyáltalán kipróbáljam. Hát, hogy is fogalmazzak...? :) Lenyűgözve nem vagyok, de azért nem rossz kis illat ez. :) Kifújáskor rajtam megdöbbentően hasonlít a La Vie Est Belle-re (mondom ezt úgy, hogy nem szeretek semmit a La Vie Est Belle-hez hasonlítani, mert felszínes és elcsépelt dolognak tartom), viszont ez tényleg hasonlít... Szerencsére sokkal kevésbé cukros, mondhatni amolyan diétás La Vie Est Belle: édes, gyümölcsös-virágos, könnyed, nőies kis illat. Picit hasonlít a Fa új "Honey Creme" nevű tusfürdőjének illatára egyébként. :) Nekem ez az alig pár percig tartó kezdeti fázis a kedvencem, maradhatna felőlem végig így, de sajnos nem marad: szinte rögtön átalakul egy krémes szantálos, picit tényleg tusfürdős illattá, amiben mellékszereplőként ott van az áfonya is, határozottan érezni. És tulajdonképpen ennyi... Szantálfa-áfonya kombó, meg talán ha nagyon megfeszülök, némi virágos él is kivehető, de kb. ennyi, semmi mást nem érzek. Visszafogott, kedves illat - az a típus, amit egyszerűen csak jó és "komfortos" érzés viselni azokon a napokon, amikor nem célunk megváltani a világot, hanem csak annyit szeretnénk, hogy jó illatunk legyen. Nem lehet vele megkoronázni a hétköznapokat, nem lehet általa kitűnni vagy lehengerelni, de néha nem is kell... Az nagyon fárasztó lenne. :) Csupa visszafogottság, semmi "hűha" érzés. Nálam épp ezért tipikus komfortillat-kategória, mert ahányszor viselem, megszáll valami furcsa, körülírhatatlan nyugalom...
Még nem tudom, megér-e ez az érzés annyit, hogy vegyek belőle egy üveggel, mert hogy őszinte legyek, maga az illat tényleg nagyon kis átlagos, semmi extra, másrészt van már olyan illatom, ami kb. ugyanezt nyújtja... Tartóssága, hatósugara sem valami lenyűgöző, ellenben nagyon baráti áron kapható, ami nálam mindig hatalmas piros pont szokott lenni. :)

Szóval nem rossz kis illat ez - könnyedén hordható, kellemes és szolidan nőies -, de titkon azért remélem, hogy a Lanvin nem állt meg itt, és előrukkolt valami sokkal izgibbel is (ezt egyelőre nem tudom, mivel ez az első illat, amit megismertem tőlük). :) Ár-érték arányban nagyon jó darab, de inkább 3 pontot érzek a magam részéről reálisnak, a 4 pont nem volna igazságos: azt sokkal különlegesebb alkotásoknak szoktam adni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Masnuci

2017. február 12.

Erőteljes édes nyitány, majd icipici bogyós gyümölcs és ennyi. Nagyon halvány épp csak felsejlő virágosság, de tényleg alig észrevehető. Nincs benne semmi egyediség, tucatnyi olcsóbb és drágább parfüm hozza ugyanezt a hatást. Nem mondom, hogy rossz, mert nem az, de semmi plusz, semmi karakter, tizenkettő egy tucat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 12.

KittiASzuperpocok

2016. augusztus 3.

Vakvasarlas soran szereztem jo aron. Osszetevok alapjan ugy dontottem hogy megfelel az en izlesemnek mar csak azon mulik a kapcsolatunk hogyan mukodik a boromon. Hatost dobtam. Kivalo rajtam es nagyon tartos. Jo aron beszerezheto es nekem kulsore is tetszik. Nalam maximumot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

kovtunde80

2016. június 24.

Véletlenül jutottam mintához. Elsőre nem tetszett... Másodszor elővéve viszont teljes lett a szerelem! Számomra különleges illat, rajtam viszonylag tartós is. Különleges illatnak tartom, nem jön szembe az utcán (legalábbis én még nem illatoltam senkin a környezetemben). Nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 24.