Lanvin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 60 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   30 ml, 60 ml és 90 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

esztimaci

2021. augusztus 22.

Nagyon finom könnyű illatocska.
Olyan mint a tavaszi fuvallat. Jól érezhető benne az őszibarack. De nem szirupos, kifejezetten krémes.
A párom minden alkalommal megdicséri az illatomat mikor ezt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 22.

Nagyon finom könnyű illatocska.
A párom minden alkalommal megdicséri az illatomat mikor ezt használom.

sammy

2021. február 24.

Én az enyhén giccses reklámból kiindulva egy modern anti-princess jelenség vagyok, de ez az illat elbűvölt. Lehet, hogy az év meglepetése nekem, ha freesia nem ajánlja fel cserére, egész biztos, hogy sose jutott volna eszembe eszembe utánajárni. Semmi különös nincs benne, csak egy ritka kellemes viselet, testápolós jellegű, irodába több, mint praktikus és tartós. Szerintem leváltom vele a Twin-t, az nagyon erőszakosnak tűnik mellette, 10* :P

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 24.

6vilag

2020. szeptember 21.

Az EDP-hez képes sokkal lágyabb, krémesebb isteni szappanos finomság. Nincsenek benne éles akkordok. Nem tudom eldönteni, melyik tetszik jobban. Ez inkább buja, sexy, lágy bújós illat, az meg határozott, de száraz, inkább távolságtartónak mondható és nincs benne semmi érzékiség. De! Mind a kettő jó a maga nemében, nekem azonban talán ez tetszik jobban. Tartósságuk kb. megegyezik EDT és EDP létükre. Már sokszor teszteltem mind a kettőt, talán tavaszra megveszem az egyiket, és inkább e felé hajlok.
E mellett döntöttem, egy gyors teszt újra a könyök hajlatba a vadi új parfümből. Délután folyamán intenzíven érzem. Ez az illat, remélem a boldogságos tavaszt hozza el (mindenkire ráfér azt hiszem), egy aromaterápia. Városi hercegnőnek akarom érezni magam!
Négy csillag mert nagyon tetszik és jó is, de még van olyan, ami megelőzi a sorban a szeretetemben. Májustól szeptemberig egy 60 ml-es flakonnak néztem a fenekére. Szerettem, jó volt, szép volt, bár egyenlőre ennyi, tényleg szerettem, csak ritkán nyúltam máshoz nyáron...Lesz még nyár jövőre is tudom, és nekem hiányozni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 21.

nyarigabi

2020. július 17.

Nagyon krémes illat, hasonlít valamelyik rózsaszín Nivea tusfürdőre. Bájos kis illat.

Upd.Örülök, hogy a sima EDPt, és nem ezt választottam, az sokkal egyedibb, mutatósabb. A Sensuelle szép, de csak egy sima krémillat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 17.

Erikaaida

2019. december 26.

Annyira szeretném szeretni, de mégsem megy. Krémes,kellemes, citrusos, tartós illat, de olyan tusfürdő jellege van, elegánsnak nem mondanám. Az üvege viszont csodaszép, a polc egyik dísze.
Az alapváltozat is megvolt, de túl egyszerűnek éreztem, és tartós sem volt, elajándékoztam..viszont újra megszaglászva nosztalgiáztam utána, lehet azt újra beszerzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 26.

googles

2019. április 16.

2 pontrol 5 pontra frissitettem.
Valami romlott teszer lehetett az oka. Ez az illat teljesen jo, nincs benne semmo zavaro, es valoban van valami sensuelle benne. Kellemes!

A sensuelle valtozatokkal nincs szerencsem.
Az Allure eseteben sem jott be.
Ez a Sensuelle sem tetszik, epp csak nem mosom le, de valami zavaro akkord vagy illatjegy keveredett bele, talan listazatlan kasmirfa, vagy ki tudja. Nem az en orromnak valo, nem kellemes. Pedig a kremes, vanilias illatokkal semmi bajom. Nagyon nem ajanlom a proba nelkuli vasarlast senkinek (persze en is csak 1x tettem eletemben, nem evvel az illattal, de az se volt sikeres).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 16.

2 pontrol 5 pontra frissitettem.

A sensuelle valtozatokkal nincs szerencsem.
Az Allure eseteben sem jott be.

kvin

2019. január 28.

Nos, a Lanvin nem az én márkám.
Ami jó benne, hogy az eleje nagyon jó kis citrusos, végre valami amiben rendesen érződik ez a fajta nyitány. Aztán kezd kicsit fura lenni, bazsarózsa-pézsma-barack szentháromság, magamon ez nem tetszik. Rajtam leginkább virágos, mint krémes, talán a végére puhul élvezhetőre, viszont annyira halovány, hol alig érzek belőle valamit. Nem is kifejezetten testápolós, vagy csak nem ilyeneket használok...
Máson biztos szuper, mert egy visszafogott, kellemes kis illat, de nem az én műfajom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

Nos, a Lanvin nem az én márkám.

Csilluci

2018. november 25.

Megörültem Lanvinék új illatának, mikor felfedeztem egy drogéria honlapján. Lanvin fan vagyok, mert ár-érték arányban egyszerűen verhetetlen.

Muszáj volt tesztelni😀

Csodás hercegnői üvegcse rejti az illatot, melyből mindjárt kettőt is spricceltem, ha lúd, legyen....

Harmónikus, jól megkomponált illat, de valami nem működött rajtam. Először nem értettem, de aztán az összetevők között felfedeztem a vaníliát...Sajnos ez az az illat, amit én nem bírok elviselni magamon, máson viszont tetszik.

Szóval nagy szívfájdalommal, de le kell mondanom a parfüm megvásárlásáról, ennek ellenére nincs szívem lepontozni ezt a gyönyörűséget!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 25.

Muszáj volt tesztelni😀

SISINKA

2018. július 21.

Nagyon finom krémes gyümölcsös illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 21.

Nagyon finom krémes gyümölcsös illat