Lanvin

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csabi, Módosítva: 2013. december 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatkategória: fás-aromás

Összetétel: üröm, koriander, fenyő, ciprus, boróka, mirtusz, cédrus

Lanvin Oxygene Homme fújósok
Ár: 400 Ft, 600 Ft, 1000 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

6vilag

2017. október 7.

El lehet feledni ezt a csodát? Nem tudom megmagyarázni, hogy mi vonz benne, de számomra egyszerűen isteni.
Nagyon finom tisztaság illat, tartós és mellé fogni vele szerintem, nem lehet. A páromnak vettem, de szerintem neki tök mindegy volt, hogy mit fújt, de én imádtam rajta. Úgy ahogy a női párját is, vagyis azt még sokkal jobban. De ezt is simán magamra fújnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 7.

Lapo

2017. szeptember 28.

Sokkal több zöldséget érzek benne mint amit vártam vagy mint amit sejtet az üveg.. egyáltalán nem "kék illat".. bár a neve már passzol, hiszen pont olyan könnyed, tiszta és friss/frissítő illat mint egy erdőben vett mély lélegzet a harapnivaló levegőből.. van is benne némi egyediség de ebben a (ár)kategóriában a Paul Smith - Men fényévekkel jobb illat szerintem..
Rossz vételt senki nem fog vele csinálni, (főleg pár ezer forintért) de nem is lesz szerelmes az illatba.. Egyébként a tartóssága még rendben is lenne, de nagyon bőrközeli illat sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.