Lattafa

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: ZaFi, Módosítva: 2020. január 14.

Illatjegyek: bőr, fehér mósusz, citrus, pacsuli

Ár: Leírásban , Eladó: Melpa
Állapot: Szórófejes üvegben , Helyszín: --, fizetés: Posta vagy foxpost
Lattafa Ana Abiyedh Leather EDP fújós
Ár: 1800.-/10ml , Eladó: Iszike
Állapot: Frissen fujva üveg parfümszóróba , Helyszín: Veszprém , fizetés: Posta/Fox/Személyesen

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

mikkamakka75

2021. október 10.

Pontosan azt kaptam, amit vártam. Ez egy bőrös illat, se több, se kevesebb.

Kifújáskor citrusos bőr, ami hamar átvált egy vetiveres, édes bőrre (itt nincs feltüntetve, de ha hihetek az orromnak, ebben bizony van vetiver..), leszáradás után meg, ami rajtam meglepően hamar bekövetkezik, leginkább csak bőr, minden körítés nélkül. Talán némi pézsmával. De leginkább mégis csak bőr. Ami mondjuk nem is annyira meglepő, tekintve a parfüm nevét 😅 de valahogy olyan hiányérzetem van, amikor viselem. Leginkább csak itthon próbálgatva, a saját örömömre. Már amennyire örömnek nevezhető, hogy bőrkabát szagom van 🤣

Valóban van némi Cabochard áthallás, de az azért egy sokkal ütősebb, összetettebb illat volt, mint ez (a régebbi kiadások legalábbis..).

Az ún. kompromisszummentes parfümgardróbomban, amin erősen dolgozok, egészen biztosan nem lesz bérelt helye, de egyelőre nincs szívem elajándékozni családon belül sem (pedig lenne rá jelentkező), mert valahogy van benne valami, ami miatt magamon akarom érezni, nem máson 😃

Részemről ez még így is csak 4*, amit a felettébb kedvező ár sem tud feljebb tornázni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 10.

Pontosan azt kaptam, amit vártam. Ez egy bőrös illat, se több, se kevesebb.

x

2021. október 3.

Na kipróbáltam. Más, mint amire számítottam, a Nudiflorumra hasonlít nagyon, de a Cabochard is tartalmazza ezt az akkordot. Keserű herbás leginkább, a bőr még csak most kezd előbújni. Különlegesség mindenképpen, jár a max pont, meglepett, mert kifejezettebb bőrt vártam, de izgalmas illat, így nem ért csalódás. Nagyon természetközeli, mintha az erdőben a fák kipárolgását érezném, az ezeréves, sötét, titkokkal, gyógyító erővel és mérgekkel teli mélyzöld, barnás növényekét, és egy minimális bőr lágyan sistereg mögöttük rejtőzve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 3.

Bodoandi

2020. október 17.

Nagyon szeretem, de a páromon még jobb :) bőrős, citrusos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 17.

Nagyon szeretem, de a páromon még jobb :) bőrős, citrusos