Lattafa

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Fanika, Módosítva: 2021. szeptember 9.

Illatkategória: orientális-virágos-édes

Fejjegyek: citrusfélék, narancs

Szívjegyek: rózsa, jázmin, gyömbér

Alapjegy: fehér pézsma

Ár: 6500 Ft Foxposttal együtt , Eladó: Oila
Állapot: 2-3-szor próbált, doboza megvan, Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után Foxposttal

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Oila

2023. szeptember 15.

Valóban teljesen nyugati illatvilág, olyannyira, hogy sokan a CH Good Girl Legere-hez hasonlítják. Én azt a változatot sajnos nem ismerem, de a leírásai pontosan illenek erre az illatra - sokkal jobban, mint a saját felsorolt illatjegyei. Citrusosan indT, aztén édes, fehérvirágos, leszáradása után kicsit tejes-krémes hatású illat, majdnem túl sok is a jóból, persze jó értelemben. Annak nem ajánlom, aki uniszex és/vagy arab jellegű illatot keresne benne, ahogy én is tettem, és ezért nagyot csalódtam. Nem is az elegáns szó, ami legjobban leírja. Inkább kedves, biztonságos, hypernőies, szerethető, bújós, nem túl nehéz, nem is súlytalan, tehát egy arany középút illat szinte bárkinek, korosztálytól függetlenül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. szeptember 15.

madaka

2021. szeptember 24.

Mostanában arab parfüm mániám van...sajnos. Nos Ő egy igazi könnyed, nagyon is európai illat. Citrusos nyitány után egy üdítően kissé édes meleg virágos illat bújik elő, melyben némi gyöngyvirág/jázmin kombó is fellelhető. A vége egy igazi pézsmás, púderesbe hajló meleg illat. Nem mondanám csíkhúzósnak, de mindemellett természetesen kiváló a tartóssága. Mellőzi az arab parfümökre jellemző harsányságot is. Kimondottan irodabarát illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 24.