Lattafa

Ár:   5590 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: orsolyacsics, Módosítva: 2021. január 19.

Fejjegyek: bergamott, citrom

Szívjegyek: citrom, cédrus

Alapjegyek: oud, bergamot

Fújósok! Lattafa Ekhtiari EDP 5/10 ml
Ár: 800/1400 + posta , Eladó: Fanika
Állapot: frissen fújva saját parfümömből, Helyszín: --, fizetés: utalás után fox vagy posta
Lattafa Ekhtiari EDP+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml üveg parfümszóróban, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

annamarialado

2021. december 26.

Olcsó Hatasú Szurós Ritka Büdös!!!Nagyon ,nagy csalodas👎👎Szamomra Viselhetetlen.Ha lehetne nulla pontot adnék rà Kritikan aluli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. december 26.

Fanika

2021. augusztus 17.

Isteni finom arab csoda! Friss gyümölcsös kezdet után nagyon kellemes fűszeres--jázminos-oudos varázslat leng körbe egész nap a reggeli felfújás után. Öröm viselni! (Az idő előre haladtával kicsit emlékeztet az Erba Purára is, de amíg az EP-t karcosnak találom, ez nagyon kellemes.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 17.

anita763

2021. április 30.

Nagyon gyönyörű, szép parfüm, az üveg kidolgozása egyszerűen csodálatos, és a parfümben úszkáló apró üveggyöngyök kiemelkedő szépséget adnak az egésznek, valamint a parfümöt lezáró kupak is nagyon szép és masszív, tökéletesen zár. Maga az illat gyümölcsös vizes jegyekkel rendelkezik, nagyon kellemes és nagy szilázsú parfüm, nőies, finom és fiatalos, hosszú élettartam jellemző rá (4-5 óra). Vakvásárlás volt, egy kicsit tartottam az oud összetevő miatt, de kellemesen csalódtam benne, hiszen ő egy IGAZÁN csodálatos szépség! Imádom! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 30.