Lattafa

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Parfumaddict, Módosítva: 2021. augusztus 9.

Fejjegyek: bergamott, zöld alma

Szívjegyek: levendula, gyöngyvirág

Alapjegyek: pézsma, cédrus, tölgyfa

Lattafa Fakhar Man EDP fújósok
Ár: 600 Ft, 900 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo
Állapot: 5-10 ml fújósok kiadók belőle, Helyszín: Diósd/Budapest 11. ker. (Savoya Park közelében), fizetés: személyes átvétel, ELŐRE UTALÁS ESETÉN: Posta, Foxpost

Garou

2021. augusztus 19.

Elég erőteljes impulzusvásárlás volt. Több helyről hallottam, illetve olvastam, hogy az illata nagyon hasonlít az YSL Y edt verziójára, amiben látok realitást. Az arab parfümkhöz szokott orrnak, ez már egy kellemes ,,nyugatias" hatású, megkockáztatom, hogy elegáns és férfias illat. A gyümölcsös-virágos jegyek tökéletesen kiegészítik a fás alapokat. Szerintem tavasztól-őszig tart az ő ideje, de próbálkozni fogok vele a téli hidegben is. Nálam ez 5*! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 19.