Lattafa

Ár:   18 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Vinike, Módosítva: 2021. április 12.

Ár:   18 000 Ft

Illatjegyek: bergamott, piros bogyók, őszibarack, jázmin, bazsarózsa, vörösliliom, vanília virág, szantálfa, pézsma, borostyán, oud

Vinike

2021. április 13.

Na, emellett a csomagolás mellett sem lehet elmenni szó nélkül. Először is, a dobozzal teljesen egyező színű, mintájú ajándék tasiban érkezik. A doboz hatalmas, matt fekete, fényes, fekete arab betűkkel, kis "betekintő ablakkal" a lófejre. Gyufás skatulya-szerűen kell kitolni belőle a belsejét, ami bársonnyal borított, ebbe van belesüllyesztve az üveg, és egy fekete szalaggal még bele is van kötve. Sajnos csak egy képet lehet feltenni róla, de érdemes rákeresni a google képkeresőjében, vagy a yt-on unboxing videót keresni róla, mert valóban elképesztő. Az üveg megdöbbentően nehéz, és gyönyörű. A lófej-kupak fémből van, nagyon szépen kidolgozva, és szintén brutál nehéz. Az illat magasan niche minőségű, összetett, különleges, nem hasonlít semmi általam ismertre. Már kifújáskor jelen van az oud, ezúttal a sötétebb változata. De a bergamot, és az őszibarack frissítő gyümölcsössége lágyítja szépre, könnyen viselhetőre. Én a virágokat még nem fedeztem fel benne, ahhoz még nagyon kevés időt töltöttünk együtt, de a csodás Lattafa-vanília, a borostyán és az oud olyan mély, szexi leszáradást produkál, hogy el sem hiszem ennyi pénzért hogyan lehet ilyen különlegeset alkotni. Le a kalappal Lattafa!!

ui. Bár férfiparfümként árulják, ennek nem kell bedőlni, az arab parfümök 90%-ban uniszex illatok. Ez is az, aki szereti a különleges, nem megszokott illatokat, az bátran próbálkozzon vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.