Lattafa

Ár:   €29   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: ZaFi, Módosítva: 2020. május 11.

Ár:   €29

Fejjegyek: citrom, fehér mósusz, sáfrány

Szívjegyek: fehér virágok, jázmin

Alapjegyek: fehér mósusz, cédrus gyanta, fenyő gyanta, borostyán

Lattafa Opulent Musk EDP, 10 ml-es fújós
Ár: 1200 Ft plusz szállítási költség , Eladó: bellehercegno
Állapot: frissen átfújt fújós, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: foxposttal, packetával, postán maradó ajánlott küldeményként tudom küldeni előreutalást követően, személyesen Székesfehérváron lehet átvenni
Ár: 4500 , Eladó: r.vivien89
Állapot: 100/90ml, Helyszín: Vác, fizetés: Fizetés banki átutalással, igény esetén postázom

Cress

2024. július 19.

Legelső illatolásra kicsit megijedtem tőle, mert tényleg van egy kis fertőtlenítő illat is benne. Hálistennek nem adtam fel és gyorsan és nagyon megszerettem. Extra tartós, különleges számomra. A citrom nekem végig érződik rajta és nagyon-nagyon jót tesz neki ♥️

Sajnos másoknak nem tetszik rajtam :/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. július 19.

Sajnos másoknak nem tetszik rajtam :/

Zsuzsu11

2023. április 20.

Ismerősön éreztem meg nyári időszakban először, és teljesen elvarázsolt. FMK Baccarat Rouge 540 változat. Nagyon sokáig nem találtam, de karácsony előtt sikerült végre beszereznem. Egyelőre rajtam más arcát mutatja, igaz, nagy melegben még nem tudtam kipróbálni. Nagyon reménykedem.... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. április 20.

Bamboo_garden

2023. április 6.

Krémes, kicsit talán fogkrémes (nem mentolos!) púderes, citrusos, cukros illat, én szerettem nyáron hordani. Sajnos a bőrömön nem tartott sokáig, és a tavaszi hűvösebb időben előjött valami zavaró (feltűnően szintetikus, oda nem illő) mellékzöngéje rajtam. Melegebb időben (25-28 C felett) használva szerintem szebb arcát mutatja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 6.

seen

2023. március 22.

Musk..nem oud vonal.

Női illat, de nem a rózsás alap.

Kifújáskor nagyon tetszik, de sajnos hamar elillan az az alkoholos zönge amit én nagyon szeretek (és sokan pedig nem).
Nem harsány, kellemesen krémes, diszkrét fehér virágos(nem rózsa) európai jellegű musk illatnak mondanám ( nem a TBS vagy tesori- white musk vonal).

Vakvásárlásként érkezett.
Nem értettem miről beszélnek mások, de valóban van benne egy gyógyszeres lecsengés, jódos szag/illat, ha van erre undor, akkor hagyd ki. Ha azt mondták volna, hogy "gyógyszeres" fiók/doboz/szekrény szagát vélem benne felfedezni, akkor egyből beugrott volna, de abba bíztam, hogy nem jön ki rajtam. Kijött... de így is tetszik, bár valószínű ezért újravenni nem fogom.

Száraz és világos bőrű, vagyok, nem izzadok, így az én PH-m al így üzemel.

A csomagolás, és a kreáció miatt 5 csillag, de amúgy azért mert rajtam nem működik, vagy nekem épp nem tetszik, le nem csillagozom (azt az a parfüm érdemli ami gagyi csomagolású, nem tartós, túlárazott, minőségtelen... ergó nem tisztelik meg a vevőt).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. március 22.

Musk..nem oud vonal.

Női illat, de nem a rózsás alap.

Vakvásárlásként érkezett.

Száraz és világos bőrű, vagyok, nem izzadok, így az én PH-m al így üzemel.

Timi8

2022. október 12.

Teljesen Baccarat Rouge-stìlusù de frissebb és krémesebbre száradò enyhén gyümis tisztaságillat. Nem dupe, inkább flanker-hatásù. Bevallom, kissé uncsi már számomra a Baccarat, kissé elcsépelt is már...nem hiszem, h.csak ùgy lehet ùj illatot eladni ha belecsempészünk egy kis cukros jòdot... ez bosszantò.
De mindegy is, nem szeretnék bosszankodni, ìgy hát pròbálom csak ùgy önmagában értelmezni, kòstolgatni és önmagáért szeretni. Szerethető, tartòs, finom de nem egyedi illat. Ár-érték arányban szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 12.

Redhoney

2022. június 18.

Nekem ez az első Lattafa termékem. Mivel imádom a Baccaratot, gondoltam ezzel nem fogok vakvásárlás gyanánt mellé lőni. A csomagolás gyönyörű, az üvegnek és a doboznak egyaránt. Azt tudnám mondani, hogy a leszáradás hajaz a Baccaratéra - gondolom ezért mondják, hogy ez a termék nem teljes dupe csak hajaz rá. Szerintem a T.T. Spirito Fiorentino termék mása. Tartóssága hihetetlen, egész nap kitart és imádom, amikor csak úgy hirtelen megcsap az illata a nap folyamán… 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 18.

x

2022. május 30.

A nyitánya citrusos, egy picikét frissen krémes egy kevés szelíd fehér pézsmával és némi virággal, majd Baccarat klónra szárad le, vagyis tömény, de legalább kicsit sötét cukorrá alakul. Én füstnek vagy oudnak a leghaloványabb nyomát sem érzem benne. A prezentáció zseniális, a doboz is és az üveg is gyönyörű. Az illat ugyan nem az én világom, valószínűnek tartom, hogy életem végéig ódzkodni fogok a cukorillatoktól, de a maga nemében teljesen rendben van.

Update: a cukor mögött kezdem érezni benne a fémes, jódos akkordot, ami sokkal érdekesebbé teszi, és tényleg kiegyensúlyozza kicsit. Önmagában egyik sem lenne különösebben kellemes. Érdekes, hogy ennek az illatnak minden változata ennyire nehezen adja a részleteit az orromnak. Hol semmit sem érzek, hol csak a tömény cukrot némi sötétséggel, mostanában pedig már egyéb részletek is előtűnnek. Lassacskán ideje is lesz újrapróbálnom az eredetit is, hátha az is megnyílna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 30.

Zsuu35

2022. március 21.

Csodálatos parfüm! Az utóbbi időben több Lattafa parfümöt is rendeltem vakon. De ez közülük a legjobb. A kedvencem lett. Mintha több Lattafa parfüm egyvelege, kombinációja lenne. Eleinte kissé citrusos, szúrós, erőteljes. Majd gyönyörű krémes, édes, meleg illattá alakul. A leszáradása égetett cukorra emlékeztet. Ha nem tudnám mennyibe kerül, azt hinném, hogy valami drága parfüm. Sokan megdicsérték a környezetemben is. Az üvege és a csomagolása is mesés. Rajtam nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 21.

narcissus

2021. október 28.

Én alapból kedvelem az arab parfümöket, szeretem a dúsan fűszeres, orientális illatokat, főleg a fehér virágosakat (szorosan a piros bogyós gyümölcsök után) - nem az első üvegem ez a finom, meleg, aromás illat, mindig van a polcomon. Nem alkalmi parfüm, a mindennapok szaladgálós illata ő, annak nagyszerű. Az üvegét külön imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 28.

Cintia04

2021. szeptember 10.

Előjáróban elmondanám, hogy nem szeretem a nagyon nehéz, füstös illatokat mert bár szépek de rajtam mégse mutatnak jól! Viszont a Lattafa illatok füstösségét, fűszerességét nagyon szeretem mert éppen annyira vannak jelen, hogy adnak egy plusz pikantériát amitől másak mint a többi illat mégse nyomasztóak, nem nyomják el az egész illatot!Ó te csodás Opulent Musk... Annyira gyönyörű ez az illat, hogy talán leírni se tudom! Kifújáskor igen erős füstös oud felhő vesz körül de ahogy csitul fűszeresen édes, fás, meleg illat lesz belőle! A virágok és a citrom lazít az illaton bár nem annyira kivehető de érezhető, hogy benne vannak! A gyantát nagyon érzem benne de ez sem fullasztó a pézsmával karöltve annyira meleg, bújós, biztonságot adó! Ahogy telnek a percek a fás oudos jegyek kissé csitulnak és lesz egy édesen fűszeres, pikáns illat! Ha nagyon beleszippantok akkor érzem a fás jegyeket jobban viszont ahogy teljes egészében érzem magamon inkább fűszeres és édes de nem gejl a Baccarat Rougehoz nem is hasonlítanám amúgy is mostanában már mindent is hozzá hasonlítunk de őt nem kellene! Amíg a Baccarat inkább cukrosan fűszeres és édes legalábbis az én orromnak addig az O.M füstös, fás sokkal több fűszerrel amitől nekem sokkal melegebb, teltebb és sokkal különlegesebbnek is érzem! A tartóssága felér egy hadi fegyverrel! Egész nap intenzív pár fújás is! Éjjel ahogy megébredek érzem a hajamról ahogy körbe ölel ez a puha, fás, édes megnyugtató illat mintha egy védő pajzs lenne úgyhogy nem kérdés, hogy iszonyat tartós! Nagyon tetszik ez az egész arab vonal de azt is megértem ha valaki a drogériás illatok után és a nagy niche szerelemtől nem tudja vagy nem akarja befogadni mert nem egyszerűek! Ez egy teljesen más szint! Amióta ismerkedem az arab illatokkal teljesen más szemszögből látok és érzek illatokat! A legszebb az egészben, hogy azt érzem spirituálisan és lelkileg is megérintenek ezek az illatok! Nem tudom még a miértjét csak érzem! Mindezt fillérekért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 10.