Lattafa

Ár:   €29   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: ZaFi, Módosítva: 2020. május 11.

Ár:   €29

Fejjegyek: citrom, fehér mósusz, sáfrány

Szívjegyek: fehér virágok, jázmin

Alapjegyek: fehér mósusz, cédrus gyanta, fenyő gyanta, borostyán

dandy

2020. július 14.

Valahol olvastam, hogy erőteljesen hasonlít a Baccarat Rouge-hoz 😊, így muszáj volt beszereznem.🤗 És tényleg...klónnak nem nevezném, de rajtam valóban hozza a BR érzést...nagyon hasonló, de önálló illatként is megérdemli a max. csillagot. Ráadásul nagyon tartós, egész napos illat és óriási mennyiség.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 14.