Lattafa

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2020. december 10.

Fejjegyek: rózsa, fahéj

Szívjegyek: karamella, pacsuli

Alapjegyek: oud, pézsma, vanília

Lattafa Opulent Oud EDP fújósok
Ár: 600 Ft, 1100 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo
Állapot: 5-10 ml fújósok kiadók belőle, Helyszín: Diósd/Budapest 11. ker. (Savoya Park közelében), fizetés: személyes átvétel, ELŐRE UTALÁS ESETÉN: Posta, Foxpost
Lattafa Opulent Oud EDP+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Vinike

2021. április 21.

Itt is én leszek az első. :)) A szűzfehér Opulent Musk után a sötét oldal is hozzám került. Fekete bársonydobozban, fekete-arany üvegben...már a látvány sejtetni engedte, hogy mégis mivel állunk szemben. Nem is kellett csalódnom. Ha a Musknál azt írtam, hogy frissen tusolt, fehér inges illat, akkor ez a fekete ruhás-harisnyás-bakancsos változat. Sáfránnyal és citrusokkal indít, de már a kezdés sem hagy kétséget afelől, hogy itt bizony önbizalomra lesz szükség, ha te akarod viselni az illatot, és nem fordítva. Az oud itt nem valami csendes háttértáncos, nagyon hamar eluralkodik, és istenem, mennyire titokzatosan és szexin teszi mindezt!! Igazi keleti, sötét, és buja illat, abszolút uniszex. A fragin inkább maszkulin irányba szavazzák a felhasználók, de mint tudjuk, ez teljesen bőrfüggő. Rajtam ahogy telik az idő, úgy lesz egyre édesebb, vaníliásabb, karamellesebb, és teljesen női irányt vesz. Ugyanakkor bőven el tudom képzelni egy bőrdzsekis, borostás, őszülő halántékú sármos pasin is, mert a tesztoszteron biztos kihozná belőle az állatot:))). Azoknak, akik most ismerkednek az arab illatokkal, és főleg az agarfa csodáival, nem ezt ajánlanám vakvásárlásra. Ez nem egy habos-cukros Ariana Grande (már elnézést a rajongóktól, tudom, hogy sokan vannak:)) Tartósság, hatósugár a szokásos, nagyjából 5 méteres körzetben kinyír minden élő szervezetet. Kizárólag 2 fújás, és 10-12 órára meg is vagy vele. :DD

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 21.