Lattafa

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2020. december 10.

Fejjegyek: rózsa, fahéj

Szívjegyek: karamella, pacsuli

Alapjegyek: oud, pézsma, vanília

Lattafa Opulent Oud EDP fújósok
Ár: 600 Ft, 1100 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo
Állapot: 5-10 ml fújósok kiadók belőle, Helyszín: Diósd/Budapest 11. ker. (Savoya Park közelében), fizetés: személyes átvétel, ELŐRE UTALÁS ESETÉN: Posta, Foxpost
Lattafa Opulent Oud - fújós
Ár: 1000 Ft - 10 ml , Eladó: chamo
Állapot: frissen fújva üveg fújósba, Helyszín: Budapest 21. kerület, fizetés: Packeta, Foxpost, Postán maradó, MPL automata, Személyesen

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Timi8

2022. október 14.

Fincsi! No, de egyediséget itt se várjunk, ugyanis Lancome Oud Bouchet és arany üveges Swiss Arabian vonalvezetés, tehát ha valakinek azok tetszenek, ez is fog. Csak annyi a bajom, h.a fenti 2 illatot milliò arab parfümnél felhasználták alapként ìgy ezeken tùl is rengeteg más illatra is hajaz számomra. Sebaj! Tetszik, fogom fùjkálni, főleg télen. Fűszeres, telt, mély, elegáns.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 14.

Bamboo_garden

2022. március 29.

Kifújáskor élesen oud-os, de 1-2 óra múlva nagyon jó, édes-rózsás-fás illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 29.

Kifújáskor élesen oud-os, de 1-2 óra múlva nagyon jó, édes-rózsás-fás illat.

Zsedit

2022. március 27.

Rózsa+pacsuli+oud, markáns, tartós sötét illat. Szerintem a kellemes arab oudok egyike, sajnos rajtam férfias, de ez nem von le az értéből!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 27.

x

2022. február 23.

Újabb gyönyörű illat, tipikusan az ilyen Lattafákkal nem tudok betelni. Az oud a legprominensebb, de közben balzsamosan-karamellesen édes is, számomra telitalálat az ilyen illat, és a Lattafa tökéletesen hozza őket. Az oud-rózsa és az édes akkordok gyönyörűen kiegészítik, kiegyensúlyozzák egymást. Valóban opulent, illik hozzá az elnevezés. A csomagolás ugyancsak elképesztő, klasszisokkal a mainstream prezentációk fölött. A doboz is, az üveg is, az illat is valódi kincs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 23.

pacsalia

2021. december 25.

Rózsás oudos icipicit talán füstölős illat, nem mondanám pasisnak és nőiesnek sem, tényleg unisex! Olyan kicsit megfoghatatlan. Nem tudom eldönteni hogy kedvelem vagy forog tőle a gyomrom😂😂🥲fura de tényleg így érzek. Az üvege szerintem mesés, kedvesem szerint Gáspárgyőzis😂 leszáradás után pár órával amúgy nekem jobban tetszik az illata mint az első fázisokban.
A szillázsát+tartósságát tekintve veri a dizájner illatok jó nagy százalékát!
12+órás, szillázsa kezdetben brutál, majd közepesre szorul vissza.
Barátkozunk még vele párommal, de szerintem meg fogjuk kedvelni hosszútávon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 25.

A szillázsát+tartósságát tekintve veri a dizájner illatok jó nagy százalékát!
12+órás, szillázsa kezdetben brutál, majd közepesre szorul vissza.
Barátkozunk még vele párommal, de szerintem meg fogjuk kedvelni hosszútávon.

Vikkkinca

2021. december 16.

Az illattal még barátkoznunk kell (nekem és az uramnak is). A doboza,üvege szemet,tapintást gyönyörködtető! Az illata nekem túl karcos,szantálos...igazi arab bazáros-ahol nincs női eladó-szóval inkább férfi illatként gondolok rá.Tartóssága 5*,zuhanyozásig húzza a csíkot,de utána is érezhető a bőrön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 16.

sweetnika77

2021. november 25.

Most jött meg a parfűm kibontottam és az első fújáskor olyan fahéjas mézes szilvás illat csapot meg,picit változik az illata szerintem nagyon jó illat, unisex, szerintem nők és férfiak is hozhatják egyaránt. Egyenlőre megvagyok elégedve kíváncsi leszek hogy mennyire tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 25.

Vinike

2021. április 21.

Itt is én leszek az első. :)) A szűzfehér Opulent Musk után a sötét oldal is hozzám került. Fekete bársonydobozban, fekete-arany üvegben...már a látvány sejtetni engedte, hogy mégis mivel állunk szemben. Nem is kellett csalódnom. Ha a Musknál azt írtam, hogy frissen tusolt, fehér inges illat, akkor ez a fekete ruhás-harisnyás-bakancsos változat. Sáfránnyal és citrusokkal indít, de már a kezdés sem hagy kétséget afelől, hogy itt bizony önbizalomra lesz szükség, ha te akarod viselni az illatot, és nem fordítva. Az oud itt nem valami csendes háttértáncos, nagyon hamar eluralkodik, és istenem, mennyire titokzatosan és szexin teszi mindezt!! Igazi keleti, sötét, és buja illat, abszolút uniszex. A fragin inkább maszkulin irányba szavazzák a felhasználók, de mint tudjuk, ez teljesen bőrfüggő. Rajtam ahogy telik az idő, úgy lesz egyre édesebb, vaníliásabb, karamellesebb, és teljesen női irányt vesz. Ugyanakkor bőven el tudom képzelni egy bőrdzsekis, borostás, őszülő halántékú sármos pasin is, mert a tesztoszteron biztos kihozná belőle az állatot:))). Azoknak, akik most ismerkednek az arab illatokkal, és főleg az agarfa csodáival, nem ezt ajánlanám vakvásárlásra. Ez nem egy habos-cukros Ariana Grande (már elnézést a rajongóktól, tudom, hogy sokan vannak:)) Tartósság, hatósugár a szokásos, nagyjából 5 méteres körzetben kinyír minden élő szervezetet. Kizárólag 2 fújás, és 10-12 órára meg is vagy vele. :DD

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 21.