Lattafa

Ár:   7900 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2020. december 10.

Fejjegy: pézsma

Szívjegy: aromás növények

Alapjegy: vanília

♂ Lattafa Qaa'ed EdP - fújós
Ár: 600 Ft - 5 ml /// 1100 Ft - 10 ml , Eladó: chamo
Állapot: frissen fújva üveg fújósba, Helyszín: Budapest 21. kerület, fizetés: Foxpost, Postán maradó, MPL automata, Személyesen
Lattafa Qaa'ed EDP fújósok
Ár: 600 Ft, 1200 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo
Állapot: 5-10 ml fújósok kiadók belőle, Helyszín: Diósd/Budapest 11. ker. (Savoya Park közelében), fizetés: személyes átvétel, ELŐRE UTALÁS ESETÉN: Posta, Foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Vinike

2021. május 22.

Szexi kardamom bomba!! Kifújáskor isteni keleti fűszeres csoda, aztán elkezd édesedni és vaníliás, édes nagyon-nagyon tartós illat lesz belőle. Sajnos hiába az uniszex besorolás, ez bizony pasi illat. Mondjuk abból az igazi rosszfiús, bőrdzsekis, villogó szemű, fajtából, akiért odáig vannak a nők, és rettegnek a lányos anyák. :))) Feltöltöttem eladásra, remélem megtalálja a gazdáját, mert vétek a szekrény aljában tárolni. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 22.