Lattafa

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Zsozsyna, Módosítva: 2021. május 20.

Illatjegyek: oud, borostyán, fahéj, szantálfa, oud, fűszerek

Lattafa Urooq Al Oud Ruby EDP+sok más Lattafa illat:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, üvegesen még átgondolom:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)
Lattafa Urooq Al Oud EDP+sok más Lattafa finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Zsedit

2022. január 15.

Mintát kaptam belőle ajándékba. Ma fújtam először, de ruhára, bőrre nem mertem, más jegyeket mutat, mint amit az összetevők alapján vártam. Ha leegyszerűsítem a leírást, nekem olyan hatása van kifújás után, mint a frissen bontott sör! Világos sör... Nem szeretem magát az italt sem, sem az illatát, így még nagyon a rossz első benyomáson sem vagyok túl. Fogok még próbálkozni, ez most így nem tetszik. A tartóssága szerintem rendben lesz, de, hogy hol a fűszer, meg a fahéj, és a többiek?? :(
Más időjárásban is megpróbálom majd, s meglátjuk!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 15.

Más időjárásban is megpróbálom majd, s meglátjuk!

OwlLiege

2022. január 4.

Fejillat: Fahéj, Szerecsendió, Oud
Szívillat: Rózsa, Ámbra
Alapillat: Vanília, Pézsma, Oud, Szantál

Ez a parfüm nekem nagyon a szívemhez nőtt, mondjuk mindig imádtam a rózsát meg a tömény, sötét, nehéz illatokat.
Biza, ez egy eléggé rózsa által dominált illat, tömény, erős, szépen harmonizál vele az oud és kicsit füstölős-fűszeres emellé. Abszolút szerethető, közepesen arabos. Hogy merném-e ajánlani valakinek, akinek arab parfümökkel 0 tapasztalata van? Ööö.. hát, valahol el kell kezdeni, ha valaki szereti a rózsát, igen.

Viszont érdemes tudni, hogy az első fújás az üvegből zsepibe kell menjen, és utába az a zsepi kukába, utána az üveget pihentetni kell három-négy napig, hogy az igazi arcát mutassa. Nem szereti a drágám az utazást-rázkódást, van pár ilyen parfüm, főleg az arab parfümöknél.

Ja, és a tartóssága 12+ óra, lemoshatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 4.

Fejillat: Fahéj, Szerecsendió, Oud
Szívillat: Rózsa, Ámbra
Alapillat: Vanília, Pézsma, Oud, Szantál

Ja, és a tartóssága 12+ óra, lemoshatatlan.