Lattafa

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2020. december 9.

Fejjegyek: sáfrány, citrom

Szívjegyek: ámbra, karamella

Alapjegy: szantálfa

Lattafa Velvet Oud EDP fújósok
Ár: 600 Ft, 1100 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo
Állapot: 5-10 ml fújósok kiadók belőle, Helyszín: Diósd/Budapest 11. ker. (Savoya Park közelében), fizetés: személyes átvétel, ELŐRE UTALÁS ESETÉN: Posta, Foxpost
♀ ♂ Lattafa Velvet Oud EdP - fújós
Ár: 600 Ft - 5 ml /// 1000 Ft - 10 ml , Eladó: chamo
Állapot: frissen fújva üveg fújósba, Helyszín: Budapest 21. kerület, fizetés: Foxpost, Postán maradó, MPL automata, Személyesen

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

x

2021. augusztus 11.

Talán az utolsó üveggel rendeltem meg, vakon, leírások alapján. Ma már nem kapni, szóval a legjobbkor csaptam le rá. Elsőrangú illat. A csomagolás hihetetlen, fekete bársonykapszula, benne a gyönyörű üveg, már csak az üveg miatt megérte volna megvenni. Erős, tiszta, vonzó sáfrány köszön be a kifújáskor, leszáradása pedig hangsúlyosan bőrös, Tom Ford két bőrös illata jut róla eszembe, de egyik klónjának sem mondható, külön karaktere van. Még később mintha visszatérne, újjáéledne a sáfrány, és kifinomult fűszerességet vegyít a bőrbe. Nagyon szép, bőven megérte az árát, és végre egy Lattafa, amit nem háromszor akkora dobozba csomagolnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 11.