Lattafa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Maksi, Módosítva: 2018. május 16.

Orientális-virágos parfüm nőknek.

Fejillat: málna, rózsabors, keserű narancs

Szívillat: francia narancsvirág, illatcserje, jázmin, tubarózsa, neroli

Alapillat: benzoin, vanília, borostyán, pézsma, kasmírfa, tonkabab

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Yeticica

2019. január 11.

Kedves, aranyos, edes, málnás illatocska (bruuuutal tartossaggal). Pedig hogy reszketett a kezem, amikir felkentem. Mer’hogyugye arab a szentem. Hat, ennel cukibb, europaibb arab illat a vilagon nincs. Semmi extra, de neha ilyen is kell (mindjuk akkir mar szivemhez kozelebb allo az Alexandre J malnas Chanel Mademoisellje, a Pink Oscent). De hat kinek a pap, kinek a paplan. Ha megdobnanak vele, megtartanam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.